Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kislányotok kizárólag leggings...

Kislányotok kizárólag leggingsben vagy melegítő nadrágban is szokott menni az óvodába?

Figyelt kérdés
Csinosabb a leggins, de a melegítő nadrág is nagyon kényelmes.
2017. aug. 13. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Évszaknak megfelelően öltöztetem a gyerekeimet. Fiam melegítőben megy, nem is szereti a farmert, nem érzi magát kényelmesen benne. Ha pl. színházba mennek, akkor viszek neki alkalomra megfelelő ruhát. Bent is melegítőben van, illetve rövid nadrágban.

Lányom szereti a farmerokat, szokott abban is menni oviba, de ha melegítőt akar felvenni, akkor melegítőben megy. Bent leggingsben van vagy vékonyabb melegítőben, még szoknyában is szokott lenni, mikor mit szeretne.

Más gyerkőcöket, lányokat is látok melegítőben az oviban és még oviba menni is. Szerencsére nálunk a kényelem a fő szempont, az óvónők kérik is, hogy olyan ruhát adjunk a gyerekre, amiben jól érzi magát, kényelmes. Azt add rá, ami szerinted jó neki, ne azt nézd, hogy más nem adja a gyerekére a melegítőt az utcán. Én ezzel nem szoktam foglalkozni.

2017. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Legings hidegebb késő őszi időben legings melegitővel.
2017. aug. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Baranka ***** válasza:
100%
Nagy szinte csak abban megy, mert a kényelmes neki. Hiába van rengeteg farmerja ha nem viseli el magán. Huginak mindegy. Ő inkább szoknyás mostanában.
2017. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!