Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nincs valami jó ötletetek...

Nincs valami jó ötletetek ovis szülinapra torta helyett?

Figyelt kérdés
Bolti sütit sem lehet vinni. Kekszet, csokit, gyümölcslevet, nyalókát szoktunk, de úgy újítanék. Az egyik anyuka aszalványokat, magvakat hozott. Az is jó ötlet, csak a lányunk nem szereti.
2017. szept. 4. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Interspárba szoktam látni lecsomagolt linzer karikát, islert, meg még valami más süti van mellette. Rendesen dobozba, fóliával van, kb olyan mintha egy pilóta piskóta tallért fognál a kezedben csak ez olyan süti jellegű. De a lidl-be is láttam már ilyesmit

[link]


Vagy végl a keksz mellé valami finom gyümölcslét, biztos szívesen meginnák a gyerekek.

2017. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A kételkedőknek mondom, hogy ezt az ovi határozza meg mit enged be. Nálunk sem lehet semmilyen cukrászdai terméket bevinni és még hűteni valót sem.

És egyébként gobdolj bele egy csoportban 25-30 gyerek van tulajdonképpen majd mibden héten van szülinapja valakinek. Ennyi édességet azért sok lenne beengedni.

Nálunk van aki pl marlenkát visz. Vagy gyümölcsökből csinálnak valamit. De volt már pilóta keksz "torta" is. Csak egyszerű dolgok. Nekem pl a nagyobb fiam utálja az édességet és csak vizet hajlandó inni, így inkább sós féléket viszek. A kisebb most pl a dörmi macit szereti. Jövő héten lesz neki a szülinapja. Azt fogok venni és abból csinálok valami figurát amit utána szét tudnak osztani. Hidd el ilyenkor nem a kaja a lényeg hanem az élmény, hogy csak őket ünneplik.

2017. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Mi többnyire kókuszgolyót szoktunk vinni, mert egyszerű és imádják a gyerekek (kekszpor, zsíros kakaópor, olvasztott vaj, kis tej, lekvár, cukor/édesítőszer, csipet kávé, esetleg vanilia/rumaroma). A szülinapos és a tesók gyúrhatják is, formázhatják. Kokuszreszelék helyett bele lehet forgatni mandula/mogyoróőrleménybe is vagy szines cukrokat nyomni a tetejébe. Utána színes, pici muffinpapírba tesszük őket egyenként.
2017. szept. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
A gyümölcsnyárs is nyerő szokott lenni. Eper, alma, körte, ananász, esetleg közéjük egy-egy pillecukor, vagy a végét olvasztott csokiba mártani.
2017. szept. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%
Az utolsó kettőt én írtam, de közben újraolvastam a kérdést és igazából nem értem, hogy ha a tortával baja van az ovinak, akkor a keksszel, nyalókával miért nincs? (Nálunk a nagyobbik gyerekem ovijában pont, hogy otthonkészült dolgokat nem lehetett bevinni, csak boltit, számlával ellátva. A mostaniban nincs semmi kikötés)
2017. szept. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!