Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovó néninek kötelezetsége...

Ovó néninek kötelezetsége lenne szólni ezekről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most kezdtük az ovit szeptember 1-én. Mostanában mikor megyek a gyerkőcért mindíg van valami.. Először meg harapta egy másik gyerek és mellkason ütötte.

Ott volt a karján a harapás elég mélyen. Haza mentünk és akkor néztem. Kérdeztem a gyerkőcöt mi történt.. Meg harapta egy kisfiú erősen ide ütött (mutatott a mellkasára) Aztán a kicsim le ült sírni az oviban. Másnap reggel mentünk oviba és mondtam,hogyha leg közelebb történik valami legyenek szivesek jelezni. Nem érdekel melyik gyerek volt. Csak szóljanak,h mi történt. Kérdezi az ovi néni miért mi volt anyuka. Aztán mondtam.. Erre de hát ők nem is láttak semmit. Kicsit kezdtem agyilag el kattani :D De vissza fogtam magam.. És mondtam az úgy érdekes hisz 2-3 an vannak a gyerekekkel és ha valaki le ül sírva azt látni kellene.. Abba is maradt... Délután mentem érte. Ott volt a másik ovónéni. Kérdeztem tölle,hogy ma minden rendben volt? Nem volt verekedés..? Nem, de én ezt miért kérdezem. Majd ismét el mondtam. Ekkor a dadus néni arca kissé eltorzult és közölte velem,hogy kiscsoportosok ők igy barátkoznak egymással,hogy verekszenek harapnak.. Aztán mondtam,hogy bölcsiben voltak x en és ott sem igy barátkoztak pedig vegyesen voltak . A bölcsiben is közöltek mindent ha az én gyerekem csinált valakivel valamit vagy ha fordítva.. attól lehetne tájékoztatni,hogy ez és ez volt. Nem azt mondani minden dêlután,h rendben volt minden vele. Miközben sirt mert valaki meg ütötte és meg harapták. A válasz:Ha nagy baj történik ne aggódjon szólni fogunk. Ezzel le zárta a dolgokat.. Mostmár minden nap kék a lába mert valaki meg rugja a homloka kék a fejbőre varass. Az óvónők meg semmit nem mondanak. Minden reggel megy a siras,h nem akar be menni. Pl alvashoz igenyli a cumit éjszakára. De reggel be szerette volna vinni. El koszontunk nem sirt (első ilyen nap lett volna) Erre jönnék el.. Szól a gyereknek,hogy cumit ne hozza be adja nekem oda. A gyerek sirt mint atom. Kérdeztem,hogy később nem lehetne tölle el venni ha meg nyugszik? Erre nem mondott semmit. Azt gondoltam nem halja ujra meg kerdeztem. Erre elég furcsán nézett rám...Majd ujra szólt anyának oda kell adni a cumit. El vettem a gyerkőcömtől a cumit és ott vége lett orditva sirt és el kellett jönnöm... Előre köszönöm a válaszokat! :)


2017. szept. 22. 09:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Első körben a vezető óvónő ,ha semmi változás nem lesz ,akkor az önkormányzat humánszolgáltatási részéhez fordulj a panaszal .ez nem normális viselkedés .
2017. szept. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!