Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek gáz, ha az óvodai...

Szerintetek gáz, ha az óvodai adatlapon csak azt nem pipáltam ki, hogy a gyermekemet pszichológus megfigyelje?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezt hogy érted?
2017. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha azért tartottál ettől, mert félénk a gyerek, tudtommal (illetve nálunk így volt) nem úgy szokták megfigyelni, hogy egy külön szobában csak ketten vannak és kérdezgetik, hanem amikor csoportosan dolgozik valami feladatlapon a többiekkel együtt, akkor valamit jegyzetelnek róluk. Gondolom pl. hogy tud-e nyugton ülni.
2017. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából 2. válaszoló igen emiatt, mert ő nagyon félős, bár egy idő után feloldódik csak hát első nap voltunk tegnap és hozzá sem lehetett szólni, mert sírva fakadt.
2017. szept. 29. 11:04
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem gáz, hanem tudatlanságra vall. A gyerek érdeke, mert ha bármit is felfedeznek általa, akkor csak így kaphat személyre szóló fejlesztést.
2017. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Sok értelme nem volt, mert így is lesz egy vélemény a gyerekről, csak neked nem fogják elmondani. Így nehezebb neki segíteni is, ha esetleg szülség lesz rá.
2017. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Kérjed. Fontos. Nem kell tőle félni.
2017. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem gaz, csak a gyerekkel kicseszes.
2017. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó én ezt nem tudtam először vagyunk oviban, első gyerekem. Majd beszélni fogok az óvónővel, hogy mégis engedélyezném. Köszönöm szépen a segítséget nektek :)
2017. szept. 30. 07:44
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk nem is volt x-elős adatlap..

Ez nem minden ovodára jellemző, hogy szüloi engedelyeket kér? Vagy mikor adják?

Nekunk pl csak az ebédigénylési dolgokat es gyerek adatai, becézése, nevelésére, dtb vonatkozo papirokat kellett csak tölteni..

2017. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Én arról írnék egy tiltó nyilatkozatot, hogy a gyerekemről rendezvényen politikussal fényképet készítsenek. Választások idején ugyanis sok politikus szereti járogatni a sajtóval az óvodákat, narancsot osztogatni Mikuláskor, ünnepélyek stb. hát az én gyerekemet ne használják ki!
2017. okt. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!