Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kérhet ilyet az óvónő?

Kérhet ilyet az óvónő?

Figyelt kérdés
Elméletileg fel5ig van ovi, de mivel mindenki 3ra megy a gyerekert, ezért ramszoltak hogy enis 3ra menjek. Fel4-4 körül szoktam érte menni eddig!
2018. jan. 12. 21:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjem és én is 8-16-ig dolgozunk. Ennyi. Ha egyedül maradna 16.30-ig az oviban a gyerekem, akkor sem tudnék mit csinálni.

Nézhetnének rám furán, szólhatnának is, akkor sem tudnék mit csinálni.

2018. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

4. választ írtam

9es hozzászóló! De igenis hazamehetnek, óvónő vagyok! Nálunk az az általános amit írtam.

2018. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

hol van ilyen ovi?? megyek oda dolgozni?? :-)

hogy mehet haza,ha nem járt még le a munkaidő? minden nap???mert esetleg egy egy napon,amikor sok a beteg gyerek-kevesebben vannak,vagy összevont csoport van,akkor megértem-de hogy lehet ,hogy mindenki 3ra odaér?

2018. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12!


Engem is érdekelne, hol van az az óvoda, ahol nem kell letolteni a munkaidőt.

2018. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Reggel is összevonva várjuk a gyerekeket. A munkaidejét mindenki letölti. És, mint írtam délután akkor van összevonás ha 5 vagy attól kevesebb a gyerek.

:) hogyan ér oda mindenki? Nem dolgoznak, ilyen egyszerű. A többségnek 5-9 gyereke van. (Borsod megye)

2018. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!