Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért akarja az óvónő rám...

Miért akarja az óvónő rám sózni egy olyan dolgot amit a gyerek nem akar?

Figyelt kérdés

Mennek kirándulni a csoporttal, gyerek nem szeretne menni.

Az óvónő meg rám támadt avval hogy igenis menjen el a gyerek kirándulni,anyuka ne a gyerek döntsön e felől.Így mondta.

Én meg vissza mondtam az óvónőnek: hogy én hiába szeretném ha menjen kirándulni a gyerekem, de ha nem akar, akkor nem fogok vele erőszakoskodni, és akkor megint elkezdi a rizsát nyomni...És ma választ kell adnom neki mert neki telefonba meg kell mondanija hogy hány fő megy kirándulni. Hozzáteszem tegnap rakta fel facebookra nyilvánosságra a kirándulást. Ne várja el hogy ahogy ő csettint én ugrok neki. én meg ott hagytam mondtam neki hogy átgondoljuk viszlát, már nem bírta a fülem a sok hülyeségé hallgatni.

Nehogy már ő döntse el ....ki ő neki, talán a pótanyja?

Miért akar totál hülyének néznie engemet, én nagyon kedvesen mosolygósan állok hozzá. egy baj van vele hogy mindent támadásnak vesz, nem lehet ellazulni azt érzem.

És szerintem ez baj egy óvónőnél.

Tippek? Miért csinálja ezt?



2018. febr. 27. 09:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Ennek ellenére furcsa, hogy a kiscsoportos nap mint nap jár óvodába, kiviszik őket a játszótérre, de vajon miért ilyed meg az olyan "mágikus" szavaktól, hogy karácsony, húsvét, farsang... Ugyanolyan nap, mint a többi, csak még ünnepelnek is. Másrészt a nagy ünnepeket már ő is ismeri otthonról. Házon belüli és nem házon kívüli programról van szó, mint egy kirándulás esetében. Ráadásul most olvasom, hogy fészbukon hirdeti meg az óvónő! Mi például nem is vagyunk rajta a fészbukon, akkor csak az óvoda miatt kell csatlakozni és rajta lógni, hogyha esetleg az óvónő ír valamit, akkor tudjunk róla?
2018. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Hát igen azért ki lehetne tenni az oviban.
2018. febr. 28. 18:02
 23/26 anonim ***** válasza:
23%

Hát szerintem meg igenis figyelembe lehetne venni a gyerek véleményét is. Anno amikor én voltam óvodás ugyanígy lealáztak, mert én sem akartam kirándulni menni, inkább rajzoltam volna. Utáltam az egész kirándulást, baromira nem érdekelt, az meg végképp kiálhatatlan volt, hogy a többi gyerek meg vadult, majomkodott mintha megvesztek volna.

El kéne fogadni, hogy egyik gyerek ilyen, a másik olyan és nem kéne kötelezővé tenni, hogy márpedig mind a 20 akarjon kirándulni, mert az milyen jó és amúgy is az a trend. Úgy látom, hogy ez a majdénmegmondommijónekedénvagyokazatyaúristenóvónő szétcseszett mentalitás 35 év alatt sem kopott ki a közgyakorlatból.

2018. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
63%
Nem irigylem az óvónőket...
2018. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%
kérdés volt e előtte a gyerek kiránduláson a csoporttal? ha igen és az sem tetszett neki, akkor szimplán nincs oda érte, ha viszont ez az első alkalom akkor igenis elengedném, hátha utólag meggondolja magát. Az én öcsém óvodás korától alsós végéig MINDEN programra azt mondta "fúj nem akarok menni, rossz lesz", utána meg persze jött a " fúú ez tök jó volt, mondtam, hogy jó lesz" XD ennyit a gyerekekről.
2018. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ovi időben lesz a kirándulás? Ha igen akkor megbeszélném vele az a nap különlegs lesz stb.Szerintemmilyen idősen minnél több dolgot kellene kipróbálniuk, tapasztalniuk, hogy a jövőben képben legyen mit is szeretne. Ha valamit nem próbált ki honnan is tudhatná jó lesz e vagy sem. Imádok kirándulni de ennek ellenére volt már olyan hely amire azt mondtam nem volt a kedvencem. Nem kell mindent szeretnie a gyereknek de érdemes olyan példát mutatni ahol mer új dolgokat kipróbálni. Minnél több dolgot tapasztal annál szélesebb tudást fog tudni magára szedni Ez lehet nem az ovis éveiben, hanem iskolásként jön majd elő. Másk iskolában is lesznek olyan programok amik iskolaidőben lesznek. Amik kötelezőek amik még lehet nem lesz annyira jó. Ezt is meg kell tanulnia, hogy nem mindig csinálunk olyat amit szeretnénk. Ha a kirándulás hétvégén lenne akkor elkisérném.
2018. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!