Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis anyáknapjára csak az...

Ovis anyáknapjára csak az anyukák és nagymamák mehetnek vagy az apukák is?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 08:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezz rá az oviban! Nem mindegy, mennyi hely van. (Nálunk a suliban kérni szokták, hogy csak anya és nagymama, mert nem férnek el az osztályteremben.)
2018. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%

Az ANYÁK napja az anyáké. Nem az egész pereputtyé.

Elhiszem, hogy a gyerek minden "fellépését" látni akarja az egész család, de ez nem erről szól. Hanem az anya-gyermek kapcsolatról.


Nálunk a fiam csak engem köszönt anyák napján. Nagyon jóban vagyunk anyóssal is, de anyósomat a férjem köszönti. Hisz a férjem ANYJA.


Nem tudom, miért ment el ez az anyák napja ilyen minden felmenőt köszöntsünk dologba.

AMúgy van apák napja. Igaz, az oviban (még) nem, de mi otthon akkor köszöntjük apát.


El tudom képzelni, amikor a gyerek szavalja, hogy "Édesanyám, virágosat álmodtam", és sír a mama, apa.... Tényleg a papát nem akarod vinni? Mert őt kihagytad.

2018. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, én full egyetértek veled, de ne legyél ennyire mérges :D
2018. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk jöhet az apa is, de ezt óvodája válogatja, kèrdezd meg.
2018. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
2-es, ugyanez a véleményem. De nem csak az Anyák napja tolódott el, hanem a nőnap meg a Valentin nap is.
2018. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Meg kell kérdezni. Én soha nem láttam még az enyémen kívül egy apukát sem. Ő is azért volt, mert akkor született a hugom. A mi ovinkba egyébként az apák napját is megtartják.
2018. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Apukák minek mennének?
2018. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

Ha kamerázni szeretnél az egyik anyukával beszéljétek meg, hogy egymás gyerekeit kamerázzátok\fényképezitek amíg mondja a verset.

Szerintem se vesszen el az Anyák napja jelentőssége.

2018. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk csak anyukák és mamák mehetnek.

Azt viszont nem értem hogy valaki mért nehezményezi a nagymamák jelenlétét? Ők is ugyanúgy anyukák is.

2018. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

"valaki mért nehezményezi a nagymamák jelenlétét? Ők is ugyanúgy anyukák is."


Akkor vigyem a szomszédomat is? Ő is anyuka...

2018. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!