Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Munka miatt úgy alakult, hogy...

Munka miatt úgy alakult, hogy múlthét szerda óta kisfiam óvodába jár. Januárban elmúlt 3 éves. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az óvodai konyhán dolgozom és látom az udvaron,hogy unatkozik a kisfiam és nem játszik vele senki. Szomorú. A szivem szakad meg,hogy nem mehetek vele játszani. Mit tegyek,hogy jobb és könnyebb legyen neki?
2018. máj. 7. 10:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%
Hát én szakértő nem vagyok, de lehet megnyugtatná a tudat, hogy a közelben vagy. Ahogy visszagondolok, engem szerintem megnyugtatott volna, még akkor is, ha nincs közvetlenül velem, de ott van. Főleg, ha még láthat is néha, pl., hogy odaintegetsz neki.
2018. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam picit. :)
2018. máj. 7. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!