Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz velem? 6hetes terhes...

Mi lesz velem? 6hetes terhes vagyok, pénteken volt kis vézésem egy nap alatt elmúlt, ma van szerda újra kezdődött, kicsit több, nyák is keveredik vele.

Figyelt kérdés
Voltam ma dokinál a pénteki vér miatt, a mai csak doki után kezdődött mikor hazaértem, írt fel utrogestant, dicynont. az előző terhességemnél semmi nem volt, most ott tart a vérzés, h kicsit barnás, délelött még volt szívhang. Teljesen el vagyok keseredve...
2009. jún. 3. 19:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Enyhén görcsölök.
2009. jún. 3. 19:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez esetben csak annyit tehetsz, hogy pozitívan gondolkodsz, nem idegeskedsz, csak pisilni kelsz fel, és szeded plusszban a magneB6-ot is, napi 3X2 adagban!

Szorítok, hogy nagyon kapaszkodjon a babád!

2009. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,nem lesz semmi gond.A gyógyszerek segítenek.Én is voltam így.Ne csinálj semmit,csak pihenj.Sok szerencsét!
2009. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert neked! Én is nagyon félek, nekem erős barna folyásom volt tegnap. Ma megyek dokihoz. 6 hetes vagyok. Feltétlenül írd meg, mi lett veled, akár privibe is! Én is pánikolok.
2009. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz! Ráadásul 14 hónap alatt jött össze. Szerdán tudok többet, akkor írok. 3. válaszoló neked is szurkolok!
2009. jún. 4. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!