Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ilyen tényleg létezhet, hogy...

Ilyen tényleg létezhet, hogy az óvónő egyik gyerekkel vereti a másikat?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mennyi a valóság tartalma, nem az érintettektől, hanem kb. negyedkézből hallottam, hogy egyik ismerősöméknél úgy bünteti az óvónő a gyerekeket, hogy az egyik gyereknek mondja, hogy pofozza fel a másikat, húzza meg a haját stb. A gyerekek teljesen meg vannak félemlítve, ismerősöm állítólag egy másik anyukától hallotta vissza, hogy rendszeresen verik a gyerekét az óvodában. A nagyobbik gyereke is kb. két év után kezdett beszélni erről, egy másikat meg még az iskolában is rendszeresen felpofoz egy így megvadított gyerek.

Ilyen tényleg létezhet ma Magyarországon?



2018. jún. 20. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanmár ez az ismerősének az ismerősének az ismerőse mondta teljesen értelmetlen ez így.
2018. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elhinnem, sztem sokat torzult a sztori, mire hozzád ért.
2018. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem, tényleg így van!
2018. jún. 20. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

:) Ez egy túltolt pletyka.

Anyósom memóriája kb. olyan, mint egy fantasy mesekönyv, ő "emlékszik" efféle vadbaromságokra. Pl. azt meséli rendszeresen óvoda témakörben, hogy férjem volt a verőlegény 4 évesen akivel neveltek az óvónők, hogy ha nem fogadott nekik szót egy gyerek, "ráküldték" a férjemet hogy verje meg....de tudom anyósomról hogy totálisan hajmeresztő hülyeségeket mesél állandóan és férjem is csak a fejét csóválja ezekre :)

2018. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
En mar semmin nem csodalkoznek....
2018. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Olyat hallottam, tapasztaltam, hogy adja vissza.
2018. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen amikor Pistike 100 x sem ért a szóból, hogy ne bántsa Petikét, akkor simán szoktam mondani Petikének, hogy nyugodtan üssön, húzzon, vágjon vissza. Mert van, olyan, hogy Pistike csak ebből fog tanulni, semmi másból. Illetve ugye a másik gyerek becsülete hol marad? Na nem azt mondom, hogy mindig, a megbeszélés híve vagyok, de azért van ilyen is. Ezt a verziót jobban el tudom képzelni a ti esetetekben is.


Egy óvónő

2018. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 30 éve voltam ovis, de nálunk volt ilyen. Volt egy rossz kisfiú és az óvónő ráküldte a többi gyereket. Én csak álltam és tudtam ez nem helyes 😔 mivel most ovis gyerekeim vannak, sajnos egyre többször eszembe jut ez az emlék.
2018. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a formában, ahogy írod, nem igaz.

De pl barátnőm fia, aki kis életrevaló, sírva megy oviba, mert megverik a nagyok. Amikor számon kérte az óvónőt, ő csak annyit mondott: ez életkori sajátosság.

SZóval ott elég passzív volt az óvónő, így sok verekedés van a csoportban. De nem uszít.

2018. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!