Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy zajlik a gyakorlatban a...

Hogy zajlik a gyakorlatban a beszoktatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Lányaim most kezdik az óvodát.A kérdésem hogy első nap mikor végig bent leszek velük én mit fogok csinálni?A terem szélén ülök vagy állok és csak nézek?Vagy ha pisilni kell nekik én vihetem ki őket?Kell figyelnem rájuk vagy ilyenkor már csak az óvónő és a dadus végzi ezeket el? Férjemmel mehetünk együtt első nap?mindent kell vinni amiket kértek vagy a beszoktatás alatti héten apránként? Tudom ezeket az első szülőin is feltehettem volna,de akkor ez eszembe sem jutott ahogy másnak sem 😊 Nálatok hogy volt? Köszönöm ha válaszoltok 😊

2018. aug. 28. 11:16
1 2
 11/11 érdekel0 ***** válasza:

1.nap 10re mentünk,dèlig maradtunk,kinti játszás volt az udvaron.Az egyik óvonő csak vele foglalkozott szinte.Én üldögèltem vagy mesèltek az oviról!

2.nap ugyanez.

3.nap otthagytam ès ebéd után mentem érte.

4.nap reggel 9re vittem már,ebèd utàn mentem érte.

5.nap már ott is aludt.

Nem volt bölcsis,nem vomt sírás.

2.héten 1szer.

1 év alatt max 5ször.

Remek hely!!!

2018. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!