Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Elégedettek vagytok az óvodáto...

Elégedettek vagytok az óvodátok felszerelésével?

Figyelt kérdés

Most megyünk oviba bölcsi után, épp költöztünk úgyhogy csak a legközelebbibe adtuk be, fel is vették, nyílt napon nem voltam, akkor még nem tudtuk hogy odaköltözunk.

Szülőin néztem szét, hát elég siralmas... Bent a kommunizmusból maradt bútorok, koszos szőnyegek.

Kint egy rendes játék nincs, egy kis lugas, egy törött műanyag csúszda és egy üres hintaállvány, mert EU leszedette a hintát.

A bölcsiben is sok minden volt, a régi lakásunk mellett levő ovi udvara jobb volt, mint egy játszótér.

Valamivel távolabb van másik ovi, arról sem tudok sokat, de már ide iratkoztunk be...

Pár játékot majd viszünk, reméljük legalább az óvónénik kedvesek lesznek.

Csak mi fogtuk ezt ki? Unokatesó több oviba járt, mind tele volt játékkal, csillogott-villogott... mi meg.. :(



2018. szept. 2. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk a bölcsi volt nagyon retró, oda mi, szülők hordtunk be játékokat, meg újítottunk fel pl bútorokat. De nem számított,mert a fiam jól érezte ott magát.

Emiatt azért nem keserednék el már előre, elég oviról hallani, ami kívül csilli villi, de "belülről rohad". A pedagódusok személye a fontosabb, meg a gyerek közösség. Ők még nem úgy nézik, mint mi szerintem. A mi ovinkat épp újítják fel, de a gyerekeket úgyse érdekli hogy néz ki az udvar, a fogócska a lényeg.

Ha meg nem lesz jó, év közben kereshetsz akár másik helyet is.

2018. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem a külsőség számít. Ha a drága játék a lényeg add magánba.
2018. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A miénk kívül-belül kifogátalan, még sószoba és medence is van. Mondjuk ez egy új óvoda, 6 éve adták át.
2018. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egyetlen ovi van itt a kisvárosunkban, de nagyon szuper. Nem új bútorok, de szép állapotúak, rengeteg játék, fiús is, lányos is, uniszex is. Nagyon masszív, szuperjó fa játékkonyha van pl, hatalmas autópálya, mesekönyvek, minden. A szülők egyébként itt rendszeresen visznek be olyanokat, amik szépek, semmi bajuk, de már kinőtte a gyerekük, nem játszik vele, ezeket az óvónők átnézik, és a megfelelő csoportban használják is.

Az udvaron van két hatalmas homokozó, tele játékokkal, markolókkal, hinták, fészekhinta, csúszda, trambulin, faházikó, kismotorok, rollerek, mászóka, szóval tényleg nincs okunk panaszra, nagyon jó kis ovi. Anno én is ide jártam, tehát nem éppen mai, de szépen karbantartják. Az óvónők is kedvesek, fiatalok és idősek vegyesen, de mindegyik aranyos, és szereti a gyerekeket. A lányom most szokik épp be, nagyon tetszik neki, a héten már vittem délelőttökre, jól érezte magát.

2018. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Mi azért (is) költöztük oda, ahová, mert a 2 állami és a 2 magánóvoda is megfelelő, felszereltség és pedagógiai program tekintetében is. Az iskolák hasonlóképpen.


Ha ennyire rémes, irasd át a másikba.

2018. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

A lényeg tényleg az óvónők személye. Ha használtak a dolgok, szerintem az nem gond. Ha veszélyesek és koszosak, az már igen.

A mi ovink kicsi, zsúfolt, nincs udvara, a játszótérre hordják a gyerekeket. De nagyon szeretjük az óvónénik miatt. Második gyerekünk jár már oda. Persze tiszta, rendes, sok játék van és mindig ötletesek, kedvesek a szezonális díszítések. (Azért örülünk, hogy nemsokára költöznek a hiper-szuper új épületbe, ahol udvar is lesz.)

2018. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mi ovink pár éve lett felújítva, gyönyörű az épület. A csoportszobák nagyon szépek, újak. Az udvaron mindenféle játék, két nagy homokozó, csúszda, maszoka, pók hinta, trambulin, motorok, rollerek stb stb.

Igazából nincs okunk panaszra, minden nagyon szép. Az óvónők is kedvesek.

De szerintem sem a felszerelés a lényeg, ha nincs játék akkor legalább használják a képzelő erejüket meg a kreativitasukat. De ahhoz viszont tényleg jó óvónők kellenek! Ha azok is gázosak, akkor atiratnam.

2018. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!