Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az ingyenes étkezés nyilatkoza...

Az ingyenes étkezés nyilatkozatnál mi számít jövedelemnek?

Figyelt kérdés
Végigolvastam, de nem találtam, hogy a munkáltató által kifizetett gépkocsi költségtérítés beleszámít a jövedelembe óvodai étkezés térítés szempontjából?
2018. szept. 7. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hisz az feltételezem, hogy munkába való eljutásra fizetik. Az pedig nem jövedelem.
2018. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm. Amikor munka miatt kell vidékre menni partnerekhez, és saját kocsival megyek, akkor ennek a költségnek a térítése (ez a munkáltatónak is adómentes).

Akkor eszerint számolok majd.

2018. szept. 7. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak az állandó jövedelem számít, amit a munkavégzésért kapsz. Meg azt hiszem, hogy a családi pótlékot is bele kell számolni, de ebbe nem vagyok biztos.
2018. szept. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a családi pótlék,családi adókedvezmény beleszámít,de az utazási támogatást nem kell. Ez olyan mikor a bérletet tamogatják,vagy a munkába jutást. Azt sem kell.
2018. szept. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen a munkabéreket meg a csaéádi pótlékot beleszámolom. A kedvezményt meg nem havonta kérjük.
2018. szept. 7. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!