Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Rúgtak már ki benneteket...

Rúgtak már ki benneteket azért a munkahelyetekről, mert beteges volt a kisgyermeketek az oviban?

Figyelt kérdés
Konkretan tortenetekre vagyok kivancsi.
2018. szept. 10. 14:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy jártam, mint az előttem szóló, megkerestek egy munkahelyről, és mikor megmondtam, hogy épp az ovit kezdi a gyerek, azt mondták, az nem jó, mert akkor bizonyára sokat fogok hiányozni…
2018. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Egyszeruen remes meg olvasni is. Sajnalom h az anyak ilyen sorsra jutnak. A fiam is most kezdte az ovit, osszesen 1 hetet jart...

Minden ejjel kohogo roham es laz jelentkezik. Igy anya se tud aludni de azert munkakepes allapotban jelenjen meg..

Aki anyuka ellenes az huzza le magat a wcn, biztos vagy lelenc gyerek volt vagy egy hatalommanias idiota munkamanias.. kulonben sem az volt a kerdesem h gyulolitek e a tapoenzen marado anyukakat. Selejtek vagytok egytok egyig.

2018. szept. 22. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!