Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok is szokás, hogy...

Nálatok is szokás, hogy mindenki szülinapjára meghívják az egész csoportot?

Figyelt kérdés
Most kezdtük az ovit, de már 3 szülinapi meghívót kaptunk, mind játszóházban lesz. Nekem ez fura. Az oké, hogy a gyerek szülinapját játszóházban tartják, de meghívni rá az egész csoportot? Nekem most 3 gyereknek is keresgélnem kell ajándékot, mert nyilván nem mehetünk üres kézzel és valakitől hallottam, hogy ez olyan 3000 forint értékű ajándékot jelent (javítsatok ki ha tévedek, még nem voltunk ilyenen). Illetve felmerül bennem, hogyha kb. az összes gyerek meghív így a szülinapjára, akkor most nekem is kell majd egy ilyen szülinapot rendeznem a gyereknek, amire meghívom az egész csoportot? Nálatok is ilyen sok szülinap van az oviban?

2018. okt. 3. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék, hogy nekem októberi a fiam. Ez mint lehetséges opció ezért merült fel bennem, mert túl közel volt még az év eleje. De akinek később van a szülinapja, és jobban kialakultak már a "baráti körök", ott tényleg nem tartom én sem szükségesnek az egész csoportot meghívni. Nálunk is ez csak egyszer merült fel amikor az ovit kezdte, tavaly amikor a sulit, szóba se jött, h az egész osztály ott legyen, mert egyrészt nálunk tartottuk és nem fértek volna el, másrészt 7 évesen már pár hét alatt kialakult, h ki neki a szimpatikus.
2018. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hál'isten nálunk ez nem szokás, max azokat hívják akik jó barátok. Fiam 6 éves lesz, most hétvégén volt először szülinapi buliban, otthon tartották, én 2500ft-ért vettem játékot. Szerencsére kevés gyereknek tartanak bulit, én sem tervezem, hogy fogunk tartani (lányom 4 éves, tehát még vele tarthatnánk de nem akarok).
2018. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!