Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Aki nem kocsival hordja a...

Aki nem kocsival hordja a gyerkőcöt oviba, bölcsibe hogy alakul a napja? Bírható?

Figyelt kérdés

20 km-re lakunk a fővárostól.

A vasútállomás tőlünk kb 10 perc séta, az óvoda pont útba esik, a vasútállomás mellett van szerencsére.

8-tól 16.30ig fogok dolgozni a reptéren ha visszamegyek nemsoká.

Sajnos jogsim nincs, próbálkoztam vele de nem sikerült megszerezni, szóval hiába van kocsink én magam nem megyek vele semmire :D

Szóval majd el kell sétálnom a gyerkőccel az oviig onnan vonatozás, majd délután ugyanez fordítva.

Egyelőre félek hogy fog menni.

Légyszi aki van hasonló helyzetben meséljen kicsit.


2019. máj. 14. 13:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nagyi nincs. Egyik meghalt, másik meg 60 kmre van és még 8 éve van nyugdíjig, napi 10 órát dolgozik.

férjem lesz bevethető.

2019. máj. 14. 13:55
 12/21 A kérdező kommentje:
Remélem lesznek anyukák majd akiket megismerek.
2019. máj. 14. 14:09
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy bébiszitter. Ismerek olyat, akiknél azt hittem, a nagymama jár a gyerekért, aztán a játszótéren beszélgetve derült, hogy ja nem, ő csak pótnagymama.

Nálunk 20 perc volt a bölcsi, ovi, suli gyalog, rollerrel és kismotorral (és ugye még szét is kellett osztani, amikor már többen voltak). Azért nem autóval menni nem a világ vége, csak időben kell indulni, mert a kicsik mindenért megállnak és kétszer annyi idő velük, mint egyedül.

Úgyhogy nálad inkább a vonat megbízhatósága a kérdéses. De ha apa munkája olyan, hogy vészhelyzetben ugrasztható és hamarabb odaér, egyezzetek meg.

2019. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 8-kor és 16:30-kor a legnagyobb csúcsban, ráadásul a repülőtérnél, Budapesten... Megnyugtatlak,autóval sem lennél előrébb. Sőt!
2019. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14

Jogos, én is ezzel nyugtatom magam :D

2019. máj. 14. 15:20
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg bicikli? Tolod, ha minden klappol, ha meg sietni kell, ülésbe a gyerek, te pedig száguldasz:) főleg, ha normálisan le lehet zárni vhol.
2019. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen van bicikli őrzője az állomásnak, ez is lehetséges opció! Gyorsabb.
2019. máj. 14. 15:21
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is bicaj.

Gyorsabb ha muszáj van és sietni kell.

Mit dolgozol a reptéren ilyen jó munkarendben ha nem titok?

2019. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Vámtiszt vagyok.
2019. máj. 14. 15:26
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
Én megértem az aggodalmadat, ugyanis ha a gyerkőc éppen bedurcizik, akkor a 10 perc nem 10 perc. Esőben is minden lassabban megy. Nekünk kb. ugyanennyi idő az ovi egyedül, gyerekkel inkább 15 perc, két gyerekkel sokszor 20 is, mert a 3 éves nem ugyanabban a tempóban jön, mint a nagy. Ami bevált: a nagynak bicaj, a kicsinek futóbicaj. Így felnőtt tempóban ott vagyunk az oviban. Ha esik az eső, akkor korábban kell indulni. Délután nálunk már a férjem összeszed mindenkit kocsival általában,de ha nem úgy alakul, akkor ugyanez visszafelé is.
2019. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!