Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit kap a családtól az oviból...

Mit kap a családtól az oviból ballagó gyerkőc?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 09:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem az ünnepség a gond, hanem a telefon valóban.


Amúgy semmi extra: torta, kis ünneplés, meg valami apró ajándék, amit épp szeretne.

2019. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10%
Igen telefont kap sim kártya nélkül. Egyre jobban érdekli a fotózás, videózás. Régebbi telefonomat nyúzza de már az rossz, így kap egy jó kamerás közép kategóriás telefont, egy huawei mate 20 lite ot.
2019. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Azért te is érzed nyilván, hogy ez így nem egészen van rendben, ezért kérted ki magadnak a kérdést is.
2019. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlót, mint amit a 2. válaszoló írt. Virágokat, hazafelé fagyizás, kehelyben, tejszínhabbal, leülősen, stb., kicsit különlegesebb, mint sima tölcsérben, de mi otthon készítettünk kaját, mert távolabb laknak a nagyszülők.

Annak, aki azt írja, hogy semmi jelentősége az ovis ballagásnak, azoknak üzenem, hogy évzárókor az óvónők kitalálták, hogy visszajátszák egy nagy kivetítőn a nagycsoportosoknak az elmúlt három évüket, nagyobb eseményeket. A lányom konkrétan elsírta magát közben több másik gyerekkel együtt, sajnálta, hogy ő már soha többet nem fog abba az oviba járni. Nagy esemény nekik is. Nem hülyék a 6 évesek, csak még kicsik.

2019. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
97%

Az ovis ballagás nyilván nem teljesítmény, tehát nagy ajándékot nem adunk, de egy korszak lezárása, és ami fontosabb, egy újnak a kezdete, az iskoláskoré. Eddig csak játékról szólt az élete és némi rendszerről, a teljesen hétköznapi ismeretek bővítéséről, ez még a kisgyermekkor volt. AMi most következik, már más lesz.


Nálunk is közös, leülős fagyizás van tervben és maximum egy játék, a LEgo a nagy kedvenc, valószínűleg az lesz. Vendégeekt viszont nem hívunk.

2019. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%
13., a kérdést én "kértem ki" de én a 2. válaszoló vagyok nem a telefonos. Csak kívancsi voltam miért olyan piszok rosszindulatú valaki hogy belepofázik más mit ad ajándékba.
2019. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
18%
Micsoda? Már az oviból is ballagnak? Egy ölelést.
2019. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17 nem tudom hány éves vagy, de én 35 és már én is ballagtam 1988-ban.
2019. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!