Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért nem helyesel a kisfiam...

Majomtojas kérdése:

Miért nem helyesel a kisfiam decemberbe lesz 3 éves vagy csak tagadna de semmi előfordulhat hogy nem érett még az agya?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 08:40
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Oké!elegem van az ilyen emberekből!ha nem tudsz normális ember mondjára írni,akkor inkább,ne is írj semmit!Hát ki kíváncsi ezekre a szarságokra!Az még nem jutott eszetekbe esetleg,hogy nem a gyerekkel,vagy velem van a gond,hanem hogy nem beszélünk németül????hallják hogy máshogy beszélünk,ahh inkább ne engedjük oda!mert itt,igenis ilyenek az emberek!

Az meg hogy mesézik szerintem nem más fogja megmondani,mit és hogyan néz a gyerekem,mivel nem ez volt a kérdés!más nem engedi Tvzni a gyerekét én igen!!!és biztos vagyok benne,hogy nem ettől nem beszél😂😂😂😂

2019. aug. 8. 19:27
 42/43 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, ez a mese a legnagyobb marhasàg.. nálunk 2 éves koráig nem volt tévékészülék, mikor lett, akkor kezdett el szavakt utánozni, meg énekelni és nem ám azt, amit baba kora óta éneklek heti többször, hanem azt, vagy bármelyik hétköznapi szót, hanem azt,hogy bogyó..


Divatos a mesét hibáztatni, de a gyereket rohadtul nem befolyásolja, csak szélsőséges esetben.



Azért nem beszél, mert nem érett rá! Ikreknél sem ugyanakkor kezdenek beszélni a kicsik, a környezeti hatás a beszédkezdédre minimális!

2019. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm!vannak ezek a begyöpösödött anyák,akiknek démon a Tv😂😂😂😂lehet aztán 8 gyerekük is😅😂😂😂
2019. aug. 8. 21:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!