Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ti mennyit költötök az alsós...

Ti mennyit költötök az alsós gyereketek különóráira?

Figyelt kérdés

Fejlesztésekre, egyéb korrepetálásra gondolok...

Most emelt mindkét hölgy, az egyéni foglalkozás ára 3500/60 perc, a kiscsoportos 2500 ft/60 perc.


2019. aug. 22. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
4000,-/alkalom, három gyerek együtt, angol óra.
2019. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Nem járt különórára sosem. Feleslegesnek tartottam mindig is. Értelmes gyerek, felfogja, megérti a tananyagot, ergo korrepetálni nem kellett soha.
2019. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Angol 2000ft/60 perc egyedul van 3x egy hetem

Matek,,magyar mikor mire van szuksege 3500ft/60 perc 3x egy heten

LogiSuli kiscsoportos 8fo 500ft/60 perc 1x a heten de csak szeptembertol


8 osztalyos gimnazium a cel, igy nyomni kell a tanulast. Kinai magyar kettannyelvu sulit neztuk ki neki

Focizni szeretne, ez 10 ezer/honap lesz.

2019. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi az offért, hol van kínai magyar suli?
2019. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy alsóban én fogom korrepetálni, mellé zenére fogom járatni és sportra, programozni tanulhat, ha szeretne, úgy 25öttel tervezek rákölteni havonta.
2019. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Úszás 2000 Ft/1,5 óra, már jól úszik, de hetente 1x továbbra is elviszem (korábban 2x járt). Kosarazni és rajz szakkörre a suliba jár, ezek ingyenesek. Küzdősport 5000 Ft/hó (4 alkalom), de nem tetszik neki annyira, lehet, hogy abbahagyjuk. Nagyon jó tanuló, korrepetálás egyelőre tutira nem kell.
2019. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

4/6 Budapesten talalhato, itt a honlapjuk

[link]

2019. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

Miért jár különórára? Nem érti a tananyagot? Ha tanulási nehézsége van, akkor gyógypedagógus, fejlesztő pedagógus kell mellé, oldja meg az iskola. A korrepetálást is. Tesióra van minden nap az iskolában, én nem hinném, hogy nagyon kell sport. A gyereknek iszonyú teher, hogy még tanítás után estig cincálod ide-oda. Neked is teher.

Én nem hordom sehova. Igen, tudom, hogy divat, szinte megszólják az embert, ha nem viszi, de ne essünk már túlzásokba! A felnőttek is csak napi 8 órát dolgoznak. Egyébként mifelénk 3500 FT egy óra logopédia.

Ha valamit nem ért a gyerek, elmagyarázom neki én, habár tudom, hogy nem tesz jót az anya-gyerek kapcsolatnak. A fiam sulijában, ha szólok, hogy nem ért valamit, tartanak korrepetálást, a lányomnak sajnos nem. Vele veszekedünk is emiatt, de nem vagyok hajlandó este 6-kor vagy szombat délelőtt matekkorrepetálásra hordani.

Tudom, ezzel egyedül vagyok ebben az országban, le lehet pontozni. De azon is érdemes elgondolkodni, hogy egy alsós gyereknek napi hány órát kell tanulni, nem játszani kéne inkább? Megéri a matek 5?

2019. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen utolso megeri mert igy lemarad.
2019. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Miért jár különórára? Nem érti a tananyagot? Ha tanulási nehézsége van, akkor gyógypedagógus, fejlesztő pedagógus kell mellé, oldja meg az iskola."


Bárcsak elég lenne.... Heti 2*45 percet kap. Évekbe telt, mire lett szakértői vélemény, és jár neki hivatalból.


" Neked is teher."

Nem mondod???


"Én nem hordom sehova."

Örülj neki, hogy te megteheted. Komolyan. Gondolom, jeles tanulók. Az én gyerekem 1.8-cal zárta az évet matekból. Masodikban. Kutya kemény munkával sikerült ezt is elerni.


"Ha valamit nem ért a gyerek, elmagyarázom."

Nálunk ez kevésnek bizonyult. Reszkepesseg zavara van, súlyos tanulási nehézsége és figyelem zavara.


"Tudom, ezzel egyedül vagyok ebben az országban, le lehet pontozni. De azon is érdemes elgondolkodni, hogy egy alsós gyereknek napi hány órát kell tanulni, nem játszani kéne inkább?"

Akkor szerinted mégis mi a megoldás? Egy figyelemzavaros, súlyos tanulási nehézségekkel küzdő gyermek számára? Integrált iskolába jár, ettől lejjebb már nincs is!

2019. aug. 25. 05:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!