Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan alakult a házasságotok,...

Hogyan alakult a házasságotok, miután kiderült, hogy a gyereketek ADHDs?

Figyelt kérdés
A férjem,a gyerek apja nem bírja elviselni, hogy állandóan izeg mozog, pörög. Ő mindig azt mondja, hogy mikor lesz már végre normális. Tegnap érdekes előadáson voltam a témával kapcsolatban. El szerettem volna mesélni neki. Nem akarta, hogy elmeséljem. De még azóta sem kérdezett rá, mi volt, mit hallottam.
2019. aug. 24. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Egy év múlva elváltunk. Két gyerek van, tojik rájuk.
2019. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Elváltunk.... és a környezetemben ez az általánosabb sajnos. Könnyebb megfutamodni.
2019. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Off. Bocsi de ez mit jelent?
2019. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az elfogadás nehéz. Nekem a szüleim és a testvérem képtelen megérteni, szerintük ez egy kitalált, nem létező betegség, a gyerek csak eleven, és a hiba egyértelműen bennem van. (Persze nagyon sok szemét van a neten ezzel kapcsolatban, amit ők készpénznek vesznek, a gyerekpszichiáter, aki meg diagnosztizálta egyértelműen hülye.) A tesómmal emiatt már nem járunk össze, anyukámmal is nagyon megromlott a viszony, csak ünnepnapokon találkozunk. A férjem elfogadta, tudja, hogy a gyerek azért ilyen, mert ezt örökölte, és nem tehet róla. Ennek ellenére nem sok türelme van hozzá, sokat veszekednek, elég rossz a viszonyuk apával. Mi nem váltunk el, de biztos, hogy sokkal nyugodtabb lenne az életünk, ha a gyerek nem hiperke. Mi csak a gyerekek miatt veszekedünk, amúgy nagy lenne a szerelem még 12 év után is.
2019. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesóméknál sajnos ilyen a kisfiuk.Elváltak. Most van egy párkapcsolata,nemrég költöztek össze.A gyerek miatt rengeteg a veszekedés. Mikor a nagyinál volt 1 hétig a gyerkőc nagyon jól meg voltak.Ahogy haza került újra veszekedés,idegeskedés.Szóval nagyon nem tesz jót egy párkapcsolatnak.
2019. aug. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk azt mondta a pszichiáter, amikor 3 éves korában először megvizsgálta a gyereket:

-Az ilyen típusú gyerek szét szokta verni a házasságot!

Köszi a biztatást. Azért még együtt vagyunk.

2019. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!