Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van egy autista gyermekem....

Van egy autista gyermekem. Szeretném otthonba adni, mi ennek a rendje?

Figyelt kérdés

A védőnő és a családsegítő szolgálat a következő héten fogad bennünket. Gondolom ők majd a papírmunkában segítenek-már ha van ilyen.

6 éves a gyerek, eddig óvodáról óvodára jártunk vele.

De így is állandó problémák vannak, naponta ugrasztanak, hogy nem tudnak vele mit csinálni. Sajnos nincs segitségünk és nekem vissza kellett menni dolgozni, meg bevallom már szerettem is volna. Úgy érzem eddig bírtuk, segítségre van szükségünk és állandóra.

Nincs iskola, a környezetben ahová el tudnánk hordani. Bármennyit agyalunk nincs más megoldás.

Nem baj ha fizetni kell érte, akkor inkább éjjel nappal dolgozom ha kell.

Milyen lépéseket kell tennünk? Számít ilyen esetben ez egyáltalán?



2019. okt. 17. 11:00
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
en lehet hogy lemondanek rola egeszen, akkor orokbe adhato lesz. vannak olyanok akik direkt az ilyen hibas gyerekeket fogadjak orokbe. es akkor fizetned se kell erte. ugyse lesz jobb te meg fizethetsz erte egy eleten at. gondolkodj el ezen.
2021. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
74%

ez nem a kerdezonek szol (nemcsak).

nagyon sajnalok minden szulot aki elviselhetetlennek erzi es teljes joggal elege van a gyerekebol. en szivbol megertek mindenkit mert ez csak suket duma hogy ugyanolyan szeretheto meg hasonlok.lattam mar duhongeni a nagy darab barom idiotat aki kest rantott az anyjara, miutan mar szetzuzta a lakast. hat mondhatom nagyon lehet oket szeretni;-(((( nekem az a velemenyem hogy szulonek lenni akkor jo ha a gyerek normalis es vannak jo es rossz esemenyek. na de csak rosszak?! hat nem. amelyikotok teheti ilyen vagy olyan formaban szabaduljon meg tole mert egy kudarc az ilyen gyerek es csak tonkreteszi az embert. nyugodtan pontozzon le mindenki nem erdekel.en meg a normalis gyerekeket se nagyon szeretem a hulyeket meg vegkeppen nem viselem el.

2021. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
54%
latom azert eleg sok normalis eszu ember van itt, akik bizony tudjak hogy 50 vagy szaz evvel ezelott nem volt "gyermekvedelem" aztan az ilyen gyereket egyszeru modszerekkel lefoglaltak magyaran dolgoztattak kemenyen ha nem fogadott szot akkor meg megkapta a magaet vacsora helyett. es csodak csodaja meg a hulyek is ertettek belole. azert van ennyi idiota mert minden a gyerek korul forog.
2021. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nyugodtan be lehet baszni az autista gyereket ottthonba,ott majd el lesz magának,mint a befőtt.


Kérdező,ti már bebasztátok?

2021. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!