Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tudnátok könyveket ajánlani?...

Tudnátok könyveket ajánlani? Nehezen fejezi ki az érzelmeit a 4 évesem, pár hete naponta több hisztit levág a semmiért.

Figyelt kérdés
Főleg együtt játszható játékokra, tanácsokra lenne szükségem. Előre is köszönöm!
2019. okt. 21. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Nem könyv kell, hanem türelem, és kötélidegek.

És legyél te nyugodt, vidám. Ha sikerül.


Az én lányom 3.5 éves, hisztis. Ma irtó jó fej voltam ovi után, vidám,nyugodt. És láss csodát, a gyerek is vidám és nyugodt volt.


Csak ezt irtó nehéz kivitelezni, tudom. Múlt szombaton 1.5 órás hisztijei voltak... Hát, elég volt. Azt hittem, agyvérzést kapok.

De elég egy front, egy rossz éjszaka, egy bújkáló betegség ebben a korban.


Majd érik, okosodik, javulni fog ez is.


Én nem tudok könyvet ajánlani, csak ezt. Tudom, hogy nehéz, de ez egy ilyen korszak. Próbálgatja a határait, de nehezen fogadja el a korlátokat.

2019. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem a Hód Karcsi füzetsorozatot pont neki találták ki. Pár napja rendeltem meg a testvérem lányának, mert ő valahogy nem nőtt ki a dackorszakából. Ilyen egyszerű elgondolkoztató kérdések vannak benne, ovodás problémákról, meg hasonlók.
2019. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez életkori sajátosság.

Illetve valószínűleg abból fakad,hogy nem tudja jól kifejezni magát,nem tudja az indulatait jól kezelni.

Sok türelemmel és kitartással lehet boldogulni ezzel a problémával,pl megkeresitek a módját,hogyan tud lenyugodni,vagy sokat beszéltek,magyaráztok,hogy nőjön a szóismerete,és így megtalálja a megfelelő szavakat arra,mit szeretne.

2019. nov. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!