Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért kell mindent megengedni...

Miért kell mindent megengedni a szülőknek a gyermeküknek?

Figyelt kérdés
A tesóm gyerekei 4 és 2 évesek, tehát dackorszakban benne vannak. Szinte ők irányítjak a szüleiket, képtelenek nekik nemet mondani. Ha valamire nemet mondanak elkezdenek hisztizni, a kisebb meg visítani, mint akit nyúznak. Ezért a kisebbnek is megengednek mindent. Azt is amikor dobálja a játékokat, bevagja az ajtót illetve mikor más gyerek játékát tönkreteszi vagy ha olyanja van beleharap más karjába. És annyival elintezik hogy "átment raptorba". Az unokahugom is hisztis tud lenni. Mindemellett szeretem őket, de a hisztit, a vonyitast és a visítás nem tudom elviselni.
2019. dec. 26. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert van egy hülye rokonod még nem kellene általánosítani. Azt se értem mi a kérdés mert nem is kérdezel csak panaszkodni akarsz...
2019. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Jaj, drága! Hidd el, akkor is visítanának, ha nemet mondanának nekik. Ugyanúgy ki lennél tőlük akadva.

Következetesen neveljük a gyerekeinket, de ettől még konstans üvöltés az életünk, mert ez egy ilyen kor. 4 éves a nagyobb. Visít ha kell, ha nem. Legutóbb pl azért, mert szomjas és nem voltam "hajlandó" ezt kitalálni.

2019. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Látom, már az egyik ősanya kiosztott, mert még mertem említeni hogy a vonyitas, visítás mennyire idegesítő. Emellett mindig későn 11 körül alszanak el, mert "most nem akarok aludni", "most inni akarok" és akkor mindig az van amit a gyerekek akarnak.
2019. dec. 26. 10:25
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Ne általánosíts, csak azért, mert tesódék képtelenek nevelni. Neked van gyereked?

Milyen gyakran találkoztok?

2019. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Az ősanya elárulja,hogy te csak kötekedni akarsz...
2019. dec. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Ősanya? Én? A nap vicce 😂

Egyáltalán hogy jött ez?

2019. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Ezt a privit én is írhattam volna. Tehát nem csak egy ember tart ilyennek, el kéne gondolkodnod magadon kérdező. A kérdésedet jelentem provokálónak. Szép napot.
2019. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Egy gyerek nevelésére időt kell fordítani,sokat kell vele foglalkozni.Nem marad idő a henyélésre,fészbukozni,shoppingolni,jópofizni.
2019. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én 50/N


Látom sokan az egyszerű kritikát sem viselik.

2019. dec. 26. 15:08
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Na, ha már ezek szerint nálad van a bölcsek köve, kérlek mutass utat. A 4évesemmel ma elmentünk megnézni a betlehemet. Azért csapott irgalmatlan, visítást, mert a kisjézus nem él, csak szobor. Na? Előtte az volt a hiszti tárgya, hogy a rollernek két kereke van. Mekkora szaranya vagyok már!
2019. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!