Megtennéd, ha kérné?

Figyelt kérdés

(Több kérdésnél olvastam, hogy itt majd mindenki támogatja a homoszexualitást, és engedné a gyerekét 15 évesen az azonos nemű társával "aludni". Ennek fényében kíváncsi vagyok a válaszokra.)


Ha a 12-15 éves, magát másnak tartó gyereked kérné, elvinnéd legális orvosi beavatkozásra a neme miatt? Műtét, injekció kúra,...

Azaz engednéd a nem váltását...jelentsen ez bármit is.


[link]


2020. márc. 15. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen fiatal korban nem, de ha felnőttként is ezt szeretné, és a pszichológiai kivizsgálás is ezt támasztaná alá, minden további nélkül támogatnám, hiszen az a legfontosabb hogy ő boldog legyen.
2020. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem 12 évesén derülne ki, hanem jóval korábban. Pszichiáterhez vinném, többhöz is, hogy kiderítsem, valóban másnak érzi e magát. Amennyiben igen, kikérnem több iylen esettel foglalkozó orvos véleményét is, hogy mi a megfelelő lépes. Ott van pl Jazz Jennings, aki pici kora óta homronokat szed, mert nőnek érzi magát. Emiatt kimaradt nála a pubertás, iletve a nemi szerve elkorcsosult/nem fejlődött ki teljesen. Első hallásra pozitív, hiszen nőiesebb kinézetű, mintha ezt halogatták volna. Aztán kiderül, hogy emiatt a nem átalakító műtétet nem lehet az eredeti módon, a péniszt átfordítva elvégezni, mert nincs elegendő "anyag" hozza....
2020. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

Lol, dehogy! 12-15 évesen még visszafordítható dolgokat sem tehet a testével(lilára festeni a haját, kopaszra nyítatni, intimpiercienget lövetni)nem hogy visszafordíthatatlant..


Én a 14 éves gyerekem sem engedném a párjával aludni, a 15 évest esetleg, de csak a mi házunkban, nyitott ajtónál! Azt mondják nappal a mosdóban is lehet dugni, de a tinifiúk a stressztől kókadnak, a lányoknak meg van egy romantikus elképzelésük az elsőről(józanon), szóval szerintem hatásos a nem alszanak együtt módszer. Én még sötétben este kettesben is be voltam ijedve az elsőtől 18 évesen.. nem olyan felnőttek ám azok a gyerekek, ha úgy is viselkednek látszatra, csak próbálkoznak, csak látszat!

2020. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon nem, rengeteg minden változhat még. Ilyen esetben pszichiáteri/pszichológusi segítség kell elsôsorban és ha felnôtt korára is megmarad ez, akkor lehet belevágni. (Ezt nem utàlkozásból írom, van transznemû ismerôsöm és ô is egyetért ezzel)
2020. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%

Megölnéd magad vagy az apját, esetleg testvérét, ha azt kérné a gyerek?


Mert ugye bár ez is vissza fordíthatatlan...


Ugyan ez a helyzet a nemi identitásával.


Határozottan agytúrkászhoz vinném! Ez ebben a korban nem normális, és csak divatból csinálják ezt!

2020. márc. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
majd ha nagykoru lesz intezze el maganak.
2021. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!