Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti egyedül is vállalnátok a...

Ti egyedül is vállalnátok a babát, ha a párotok arra kérne, h inkább vetessétek el?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, a párom azt mondta neki nem kell még egy gyerek. (Neki már van egy, előző kapcsolatból).

Vetessem el vagy elhagy.

Én szeretnék gyereket, nem szívesen vetetném el...



2019. nov. 23. 10:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Ez attol függ milyen az anyagi helyzet,ha te magad mindent megtudsz teremteni neki akkor megtartanám.
2019. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Megtartanám a gyereket, a pasit meg kidobnám.
2019. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

Elmondani nem tud a saját gyerekerol, szóval köteles lesz majd gyerektartast fizetni az apja.

Én nem vetetném el semmiképp, de az ilyen pasi a szememben nem ferfi

2019. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
A gyereket választanám. És egy olyan férfit, aki ha nem akar gyereket, védekezik.
2019. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Mivel van gyerekem és tudom mivel jár, így nem. Nem vállalnék tudatosan egyedül gyereket. 2 szülővel se könnyű. A pasi útját kiadnám.
2019. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Egyedülálló anya voltam sokáig, apuka a terhesség alatt gondolta meg magát. Simán megoldottam anyagilag a feladatot, de érzelmileg iszonyat nehéz. Az egy dolog, higy nekem nehéz volt feldolgozni, hogy meggondolta magát, az meg egy másik, sokkal nehezebb, amikor a gyerek felteszi a kerdst9, hogy " nekem miért nincs apukam"
2019. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 23. 12:03
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ hány éves lennék.


25 évesen elvetetném, 35 évesen vállalnám egyedül is, ha egyébként szeretnék gyereket.

2019. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Ha meg tudom oldani, vállalnám. De nem ítélem el, aki bármiért nem bírja.

Az a férfi, aki ilyesmivel zsarol, viszont biztos nem kell.

(Egyébként mint előttem is írták, neki csak akkor volt döntése, amikor nem védekezett, mindenképp az apja lesz, ha megtartod. Ha nem akarja elismerni, perelheted az ő költségén, csináltatnak vele DNS tesztet, és behajtják rajta a gyerektartást. Szóval nem léphet le a minimális felelősséget sem vállalva, csak ha te engeded, mert mondjuk jobbnak látod, ha nincs apja, mintha ő az. Szóval ebben most csak te döntesz és neked kell végigcsinálni, bárki más csak dumálhat.)

2019. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%

Gondolom tudtad, hogy hogy készül a gyerek, tehat a döntést már meghoztad. Csak arra nem gondoltál előre, hogy mégis egyedül maradsz vele....

Mivel én is anya vagyok, tudom mivel jár egy gyerek. Imádom, hogy van, imádom, hogy mindent megosztunk egymással, imádok résztvenni az életében és vele együtt újraélni a gyermekkori és fiatalkori emlékeimet. Csak egyetlen dolgot bánok, hogy nem vállaltam őket pár évvel hamarabb! :)

2019. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!