Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Fiam (12) néha szokott alsónad...

Fiam (12) néha szokott alsónadrágban, esetleg más ruhákban fürdeni. Ez mitől lehet? Trauma érhette?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Más ruhákban?

Azaz nem pucéran fürdik? Láttad vagy ő mondta? Talán szégyellos, vagy valaki oltozes közben megszegyenitette

2020. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom, zavarja hogy bejársz hozzá fürdés közben! Ekkora gyereknek már kell privátszfére, és a szülönek semmi keresnivalója a fürdöszobában, ha a relatív nagy gyerek fürdik.
2020. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Lehet "balesett" történt az alsó gatyába és nem akarja, hogy lásd. Így kimossa.

12 évesen történhet balesett.😊

De a legegyszerűbb, ha megkérdezed miért vizes a ruhája. Feltételezem onnan gondolod, hogy abban fürdik és nem azért mert benyitsz hozzá.

2020. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert benyitsz hozzá, te nagyokos.
2020. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 heretacskó válasza:
39%
De miért ne lehetne bemenni hozzá, ha először bekopogsz és ő engedélyt ad? Nyilván nem azért mész be mert leselkedni akarsz. Nálunk sajnos együtt van a WC és a fürdőszoba, és már előfordult, hogy valakit meg kellett fürdés közben zavarni nyilván nem nagydolog miatt. Ha kis kortól ez nem egy tabu kérdés akkor szerintem semmi gond. Lehet hogy egyszerűen csak most alakult ki nála, hogy szégyenlős. Beszélj vele!
2020. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
90%
Engem is idegesített, mikor anyám mindenféle kopogás nélkül berontott állandóan a fürdőszobába... Pedig én lány vagyok :/ Vegyetek zuhanyfüggönyt, vagy ne nyiss be.
2020. ápr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szégyellős.
2020. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!