Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek így tényleg meg...

Szerintetek így tényleg meg lehet nyugtatni egy hisztiző, dühöngő gyereket?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársnőm mesélte, hogy a gyereke (5 éves) hisztirohamot kapott, és sehogy se bírták szép szóval leállítani az extázisban rugkapáló őrjöngő gyerkőcöt. Hirtelen ötlettől vezérelve elővett egy vastag plédet a szekrényből, szólt apukának hogy fogja le a gyereket, és szépen beletekerték a plédbe egészen nyakig, majd anyugka magához fogta és tartotta, közben pedig nyugtatgatta. A gyerek még sírt és fészkelődött egy darabig, de azt mondta pár percen belül lenyugodott.

2020. ápr. 6. 21:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
Tuti nem tekerném plédbe. A sima magához ölelés is elég lehet vagy beszélni énekelni neki
2020. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem, ez meglehetősen ijesztő. Igy lehet egy életre összeszedni pl. egy klusztrofóbiát. Jobb lett volna fogni egy nagy vizespoharat, megtöltnei hideg vízzel és nyakon önteni. Ez a bevált módszer a hisztirohamba belecsavarodott gyerekre.
2020. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem tenném. Ez a 4.trimesztedben oké, mert ad egy erzetet a babának mintha a méhben lenne, de, egy 5 évest eszembe sem jutna betekerni.
2020. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#2 Ez sem tűnik rossz megoldásnak.
2020. ápr. 6. 21:41
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Te jo eg!!! Nagy az isten allatkertje.
2020. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Én hagyni szoktam, amíg elmúlik. Vagy vizespohár.
2020. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Biztos nem csavarnám plédbe. Az is igaz, hogy 5 évesen már nem jellemző a vergődős hiszti.

Amúgy én nem babusgatnám, sose tettem. Figyelmen kívűl hagytam, hamar abba is maradt a produkció.

2020. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

A vizespohár még sokkal gázabb.

Szerintem amit írsz furcsa, de talán pont annál a gyereknél jól működött, ha a szülők tényleg olyan figyelmesek és empatikusak voltak, mint állítják.

2020. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik gyerek szereti az ilyesmit. Lehet, hogy ők szoktak ilyet játszani is, vagy máskor is bejött a szoros ölelés hisztinél, és így sejtették, hogy jól sül el. Gondolom az anyuka jól ismerte a gyerekét, azért csinálta pont ezt vele.
2020. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a temple grandines film ugrott be, szorítógépet csinált, és az megnyugtatta. Ez is olyasmi, szoros tárgy, szerintem engem is megnyugtatna, ha a fejem nincs benne.
2020. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!