Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nem bírom a hisztit tovább....

Nem bírom a hisztit tovább. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 éves. Kb fél éve kezelhetetlen hiszti és dührohamokkal kűzdünk. Egyébként nagyon okos, teljesen tisztán beszél, kultúrált, cserfes gyerkőc. Felesleges dolgokon robban álltalában pl. nem akar felöltözni, fésülködni, aludni, enni kb semmit, így az egész napunk egy huza vona. Én kérem, ő pedig nem csinálja. Képes fél órát, egy órát is hisztizni, ilyenkor morog is, toporzékol, fetreng. A végére már sokszor bereked. Semmi, de egyszerűen semmi sem használ. Próbálok higgadt maradni, szépen elmagyarázni neki, együttérezni, de nem használ. Meg sem hallgat, sokszor azt kiabálja ne szólj hozzám és őrjöng tovább. Volt hogy elszakadt a cérna, magára hagytam a szobában, had dühöngje ki magát, az sem vált be, a popsira csapás sem, és nála a hideg víz sem működik. Nagyon el vagyok keseredve, nem így képzeltem el a kapcsolatunkat. A védőnő szerint ez a dackorszak, de nem ez más... sokszor éjjel is felriad és kiabál magán kívül ellenkezik, hogy nem akarja, alig nyugszik meg. Erősen gondolkodom egy gyermekpszihológuson, de nehéz jó szakembert találni. Felesleges stressznek pedig nem akarom kitenni. Ez így nem mehet tovább kikészülök idegileg, nem ismerek magamra. Mit tegyek?

2020. jún. 3. 22:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Sok problémás gyereket kezelnek diétával is.
2020. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!