Hová vigyem szerintetek?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 éves. Most megy ősszel iskolába. Múlt hét óta nem tudom mi van vele. Este nagyon elkezdett sírni hogy aludjak vele. Vele is aludtam. Kérdeztem mi a baj de azt mondta hogy úgy érzi meg fog halni. Szinte remegett a félelemtől. A szívem majd meg szakadt. Egyszerűen nem tudom mi baja.Itthon minden rendben. A férjemmel nem veszekszünk jól megértjük egymást. A csalàdban sem történt semmi. Szombaton màr napközben is ràjött ez a roham. Síkitott hogy meg fog halni. Hívjuk az orvost. Nagy nehezen megnyugtattam.Egyszerűen nem értem mi történhetett vele.Az oviról is kérdeztem hogy bàntak vele rosszul, de azt mondta hogy nem.
2020. júl. 13. 19:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vége az ovinak, jön a suli. Ki tudja mik járnak erről a bucijában.

Én is a beszélgetéseket ajánlom, esetleg megnézni a helyszínt, ha lehet.

2020. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!