Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tsmt tornára úgy is elvihetem...

Tsmt tornára úgy is elvihetem a gyereket hogy nincs pedagógiai szakszolgálattól,logopédustól vagy egyéb helyről javaslat?

Figyelt kérdés
Megkésett beszédfejlődés az elsődleges ok.
2020. szept. 19. 16:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Most múlt 3 éves.
2020. szept. 19. 16:01
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak magánúton, tehát fizetned kell. Kifejezetten érdemes, ha megengedhetitek magatoknak.
2020. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekünk is a tsmt segített. Így drágább lesz, de lehet vinni.
2020. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok. Nem birom ezt az egy helyben topogást, el kell induljak vele valamerre,ezért is gondoltam hogy hátha ez majd segít. Fél az új dolgoktól is,nem hintázik,nem csúszdázik,most kezdtük az ovit,kész kínszenvedés,nem birom beszoktatni rendesen. Hátha kell ez a löket neki. Egyébként ezt felírnák ingyenesre? Csak gondolom az is jó kis várólista lenne sajnos.
2020. szept. 19. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi két év 3 hónaposan vittük, úgyhogy szerintem igencsak ideje lenne elvinned, nem tudom, hogy van-e ingyen, nem biztos, de úgyis otthoni feladatsort fognak kiírni, két hónaponként változtatnak rajta, magánban 10 ezerbe került, támogatással 2 ezerbe, de mivel ritkán mentünk oda, ez igazán nem sok. A hinta, csúszda kerülése összefügg a beszéddel.
2020. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp hintáztasd sokat, ha kell akkor vedd az öledbe és úgy - az legalább olyan hasznos, mint a tsmt torna!
2020. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!