Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » SNI-s gyerek szégyellni való?

SNI-s gyerek szégyellni való?

Figyelt kérdés
Az autista/ADHD/down/roma gyerekkel él valaki falun esetleg? Mit szólnak?
2020. nov. 19. 13:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Te is a tiéddel!

Mert ha úgy érzed, hogy szégyellned kell, akkor eddig baromira nem foglalkozhattál vele sokat...

2020. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Az én gyerekem nem beteg, csak kíváncsi voltam, hogy akié az, az hogy viseli.
2020. nov. 19. 18:50
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
#20: Nekem nincs olyanom, veled ellentétben. Úgyhogy fogadd meg a saját tanácsodat, és foglalkozz vele. Közben megpucolhatnád holnapra a zöldséget az ebédhez, mert a végén még elcsúszol vele és 12:00:01-kor kerül asztalra, aztán lesz nemulass!
2020. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy voltál te "csak kíváncsi". Érdekelt, hogy a szégyen, amit érzel, normális-e!

Vagy pógármester apuka szégyelli talán?

2020. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, üresek az utcák, nem tudsz mások után leskelődni és pletykálni, most itt éled ki magad. Komolyan, miért nem kezdesz valamit az életeddel, te leszel a falu banyája.
2020. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Már szerintem most az:D:D
2020. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
63%

Önmagában az SNI kód nem az.

Az viszont az, hogy erre hivatkozva nem nevelik a gyereket, mert hogy nem lehet, meg hát SNI-s.

Őket is kell, csak nem a klasszikus módon. Ez viszont szégyellnivaló

2020. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Mit szólnék?

Megkell bélyegezni a gyereket vagy a családját mert éppen autista vagy roma?

Nem értelek. Azzal sem értettem egyet aki ezen csámcsog egy településen. Undorítónak tartom. Nekem Down-os az öcsém. Ugyanúgy viszem magammal mindenhova, mint a saját gyerekemet is. Össze vannak nőve a fiammal szinte. Szégyelnem kellene mert nem úgy viselkedik, mint a többi gyerek vagy nem úgy néz ki? Azokat sajnálom nagyon akiknek a 21.században ez beszédtéma.

2020. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés a szégyellnivaló.

Én szociológiát tanultam, jártam a szociális munkásoknak is sok órájára. De ilyen baromságot sehol nem mondtak. Hogy sikerült a betegséget és az etnikumot egybe kavarnod? Ne égesd már a szakmát légyszi.

2020. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Mert most ki gyereke a beteg, hogy ez kérdés felmerült benned? 😂😂😂😂

Jézusom, hogy valakinek ilyen fhostalicska élete legyen, hogy ilyen nyomorult kérdéseket kelljen kiírnia, mint amiket te az elmúlt órákban. Ez már mindennek az alja.

Tedd már magad hasznossá az ég áldjin meg.

Ezért nem "sül a bőr a képedről" mint az ebéd miatt? 😀

2020. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!