Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek normális hogy egy...

Szerintetek normális hogy egy 15 éves lànynak meg kell pucolni az almàt és szeletekre vàgni??

Figyelt kérdés
2020. dec. 11. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Miért "kellene"?
2020. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, én 34 vagyok, és a Párom ha almát pucol, akkor nekem is megmossa, felszeleteli és kicsumázza.
2020. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
A kérdésed a nem normális, nyilván a gyerek is meg tudná csinálni, de egy szülő miért ne tehetné ezt meg a gyerekének? Apró figyelmesség semmi több.
2020. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
30 vagyok, de ha hazamegyek, ezt az én anyukám is megcsinálja nekem:D nem azért, mert én fogyatékos vagyok és nem tudom megcsinálni, csak kedvesség.
2020. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Amikor az első nagy szerelmem szakított velem, anyukám reggel a meleg szendvicset ugyanúgy kis katonákra felvágta nekem, mint ovis koromban. Nem "kellett" ezt tennie, de jól esett és mai napig emlékszem erre a kis kedvességére. Amúgy ha ez kellene ahhoz, hogy a lányom kamaszként egészségesen egyen, akkor én meghámoznám és fel is szeletelném az almát neki :D Sőt, amikor uzsira almát eszek, akkor (bár nem hámozom meg) magamnak is felszeletelem, és értelemszerűen a férjemnek is így kínálom. A gyerekemnek akkor miért ne így adnám?
2020. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
A 31 éves férjem csak úgy eszi meg a mandarint és a narancsot ha megpucolom és szeletekre szedem neki...megteszem a kedvéért. Szerintem az almát is megpucolnám és szeletekre vágnám ha a lányom úgy szeretné megenni.
2020. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ, hogy kedves figyelmességből teszi-e a szülő vagy a gyerektől ez az elvárás. Utóbbi esetben semmi esetre sem lenne kiszolgálva.

Nem az volt a kérdés, hogy 30+ évesen kit mennyire kényeztet a párja/anyukája olyankor, ha amúgy is készít ilyet és/vagy kedveskedni/vigasztalni akar. Én a kérdésből azt érzem ki, hogy elvárás a kamasz részéről, hogy kiszolgálják, mert egszerűen lusta és nem akarja/nem tudja megcsinálni. Ebben az esetben pedig nem fog almát enni (nálam legalábbis).

2020. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Jaj bocs kedves #7, hogy le mertük írni a véleményünket, tapasztalatunkat. Rajtad kívül mindenki fogyi.
2020. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Itt mennyi hülye ember van ...nem az volt a kérdésem hogy ki kényezteti a párját hanem egy problémás lànyrol írtam aki egy kis lusta dög...és szerencsére nem az én gyerekemröl van szó!!
2020. dec. 12. 15:05
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem részletezted a kérdésed, szóval mindenki abból indult ki, ami náluk van otthon. Nekem nem lusta kis dög lányom van, szóval számomra nem probléma, ha felszeletelt almával kell kínálni, de ha ezt kifejtetted volna, akkor lehet, hogy másmilyen válaszokat kapsz.


Az, hogy elbeszél egymás mellett a kérdező és a válaszolók, egy dolog, az, hogy emiatt hülyének titulálsz mindenkit, az már a te szegénységi bizonyítványod.

2020. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!