Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Korai fejleszto? Van ertelme?...

Korai fejleszto? Van ertelme? Nevelesi tanacsado?

Figyelt kérdés
2 es fel eves a kisfiam, eleg nehezen kezelheto olykor, irtam mar rola kerdest, beteszem kommentben. Van ertelme korai fejlesztonek? Egyaltalan most virus alatt van? Vedononek kell szolni rola? Pest megyeiek vagyunk. Soha semmilyen fejlesztesen nem voltunk, a legfobb gondunk az alvas.

2021. jan. 14. 11:17
 1/4 A kérdező kommentje:
2021. jan. 14. 11:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad amiket tanácsoltak? Javult a helyzet?
2021. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, es jokat irtak, de azt hiszem kulso segitsegre is szukseg lenne, csak nem tudom hova forduljak, es van e ertelme, tapasztalatokat varok.
2021. jan. 14. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem először is jelezd a védőnőnek, majd ha vele beszéltél, kérj időpontot a pedagógiai szakszolgálathoz esetleg gyógytornára. Nem a legjobb szakemberek dolgoznak náluk (legalábbis nálunk ez a helyzet), de legalább el tudnak indítani egy irányba.

Lehet, hogy többről van szó, mint puszta neveletlenség, lehet, hogy tényleg csak dackorszak+testvérféltékenység+ rossz nevelés okozza a gondokat, de én a helyedben mindenképp kérnék segítséget.

2021. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!