Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

Férjem legjobb barátjáékkal sokat járunk össze. A srácot bírom, de a barátbője az az elmegy kategória. Nevezzük katinak. Egy igazi 💩keverő.. nem dolgozik, a telefon, internet az élete, amit a facebookon lát, azt kombinálja tovább bárkiről.

Most lett egy hasonló csekéj értelmű barátnője. Neveztük vikinek.

Tegnap is katiéknál voltunk. A fiúk kimentek szerelni. Mi ott maradtunk a lakásba a 2éves fiammal, katival, vikivel, meg a viki 2éves lányával és 4éves fiával. A fiú megállás nélkül elvette a fiam kezéből a játékokat. Nem a sajátja volt, katiéké. Szóltam neki normálisan. Utána az volt a játéka a fiúnak, hogy az én fiamat löködte. Na akkor rászóltam eréjesebben. Kati meg viki le se szarták, nyomták a telefonjukat. Utána jött hozzám a gyerek, labdázzak vele. Semmi kedvem nem volt. Meg amúgy is a fiam ült az ölembe, rajzoltunk. Erre kosárlabdával fejbedobott. Rászóltam normásisan, de erőteljesen. Az anyja felnézett a telefonból, majd nyomta tovább. A gyerek másodszor is fejbedobott. Na ott elcsattant az agyam, azt elkrzdtem vele üvölteni. Hogy hogy lehet ennyi esze? És ha a fiam dobja meg? Meg elmondtam nem akarok játszani, mit nem ért ezen?

Erre viki felpattant, hogy milyen jogon kiabálok a gyerekével. Ekkor jöttek be a fiúk. Kérdik mi van?! Erre a kati meg a viki egyszerre, hogy mert én ordibáltam ok nélkül a gyerekkel. A gyerek apja egyből rám förmedt. Elmindtam mi volt, viki meg kati tagadta, h a gyerek rossz lett volna (mert akkor kapott volna az apjától). Az apja mègjobban tajtékzott, mert mit hazudok. Na ezzel a lendülettel felöltöztettem a gyereket meg magam, azt mindtam férjemnek, h mi elindultunk haza. Hazáig hallgattam a férjemtől, h miért nem hagytam rá a gyerekre, miért szóltam rá, mikor ott az anyja. Mondom ja, ott volt, aki le se szarta...


Sterintetek hogy kellett volna lereagálnom? Tényleg én vagyok a hibás, mert vagy 5normális kérés után elcsattant az agyam?


Egyébként kati meg a párja, férjem legjobb barátja a gyerekünk kereztszülei.... sajnos. Mostmár bánom.


2021. jan. 17. 13:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
Igen, szerintem a te hibád. Nem a te dolgod más gyerekével kiabálni. Szóltál volna az anyjának, ha zavar. Ha meg nincs kedved labdázni a gyerekkel, maradj otthon rajzolgatni a sajátoddal.
2021. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%

Várj. Szóval a srác exe és jelenlegi barátnője is ott volt?

Minek jártok össze, ha nem kedvelitek egymást?

A pasik nyugodtan kimozdulhatnak, csinálhatják a szokásos programot, nem kötelező folyton vele menni ha nem akarsz.

2021. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Neked volt igazad. Én a helyedben le is csaptam volna a kölyköt
2021. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Az anyja végignézte, ahogy a gyerekemet rángatja... vegignezte ahogy engem fejbe dob. Még én könyörögjek, hogy legyszi légyszi szólj az idióta fiadra?!


2es!

Rosszul fogalmaztam, vagyis kétértelműen. Kati a barát barátnője. Viki nem az exe, ő a kati barátnője.

Katival elbeszélgetek, nem tudtuk, hogy viki is ott lesz... meg a buta gyerekei.

A fiúk alapból ha szerelésnek indul a történet megoldják maguk, lányok nélkül. De most benn voltunk a városba, hazafele ugrottunk be hozzájuk, azért voltunk mi is ott. Valamit sos-ve szereltek meg, nem volt betervezve...

2021. jan. 17. 14:19
 5/26 anonim ***** válasza:
22%
Na, megjöttek a lepontozós mumusok.
2021. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
Nem kiabálunk rá más gyerekére, ahogy pl meg se ütjük. Rászólsz szépen. Ha nem hagyja abba, akkor megfogod a kezét és oda viszed az anyjához és annak szólsz erélyesen, hohy figyeljen a gyerekre. Egy 4 éves még nem feltétlenül érti, hogy fejbe dobni valakit nem jó ötlet, ő csak azt látja, te mérges leszel és ez vicces.
2021. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

Megértelek.

De én a helyedben igenis az anyjának szóltam volna, ha pedig nem oldja meg az anyuka, akkor eljöttem volna.

2021. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Derjaderja ***** válasza:
80%

Szerintem ott rontottad el, hogy nem volt elég atmenet a tűrés és az ordítas között.

Már a játékelvevésnél szólhattál volna Vikinek, de a labdánál mindenképp.

Nem tűnnek túl szimpi vagy értelmes nőknek, de akkor sem OK egy gyerekkel ordítani a szülei miatt.

Ez nyilván figyelemfelhívó viselkedéa volt, látták a gyerekek, hogy Te vagy az egyetlen felnőtt, aki esetleg foglalkozna velük.

Plusz én biztos labdaztam volna velük. Viszont többet nem mentem volna ebbe a társaságba.

2021. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
29%
Tök jó, hogy emberek halnak meg, veszítik el a munkájukat, az eü. dolgozók kidolgozzák a belüket, ti meg terjesztitek ezt a szart. Talán egy világjárvány közepén nem kellene összejárogatni még olyanokkal is, akiket utálsz.
2021. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ezt a "barátságot" most azonnal építsd le a Katival és akkor a Vikivel se kell együtt lenned.

A férjed meg haverkodjon azzal akivel akar, neked ebben nem kell részt venned. Nem vagytok összenőve.

2021. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!