Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Parom reszerol sok autista...

Parom reszerol sok autista kisfiam 2,5eves nem beszel akaratos tul aktiv kisfiu de emellett nagyon baratsagos imadja az ovodat az ovonoket es gyerekeket. Kerdesem lenne, hogy a legtobb tunet nem egyezik vele csak egy ketto lehet akkor is autizmus?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 12:57
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
2,5 evesen 2szavas mondatokat kellene tudnia. De ha nem tudod miert jossz ide? Ennyire unatkoztok?
2021. jan. 24. 16:49
 12/44 anonim ***** válasza:
93%

Kerdezo:


Szerintem te csak ne vonjal kerdore itt senkit, olvasd mar el mit irtal semmi ertelme az egesznek. Es meg te nezel minket hulyenek azert ez kemeny.

2021. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
91%
Na most már fejezzétek be, hogy minden egyes kölköt autistának akartok látni! Nem leszel attól se te, sem a gyermeked különleges, ha ráaggatsz egy ilyen cseppet sem vicces betegséget! Aki meg komolyan aggódik a gyermekéért és nem csak feltűnési viszketegsége van, az szakemberhez viszi és nem a gyakorira jön fel vekengeni.
2021. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Ha barkinek lenne fogalma arrol, hogy mi az autizmus es hogy siman egy beszedproblema lehet e autizmus akkor azt irnatok es nem a sok felesleges uznetet. Na de irkaljatok kar, hogy jobb szorakozasotok a gyakorikerdesnel nincsen :(
2021. jan. 24. 17:20
 15/44 A kérdező kommentje:

Te utolso kivel beszelsz? Hogy mindenki? Mi az hogy vadaskodsz itt? Ha ideges vagy kezdj el fonigatni...


Szakerto mondta, h lehetseges...


De o se tudja biztosra mivel még kicsi...



Vergodj a fonallal legyszives bogozd ki es kotogess szervusztok

2021. jan. 24. 17:22
 16/44 anonim ***** válasza:
89%
Cicuka, ha NEKED lenne bármi fogalmad az autizmusról, akkor nem itt kérdezgetnél, és főleg nem csak ennyit írogatnál róla, hanem írnál egy részletes beszámolót, ami alapján úgy gondolod, hogy. Én inkább azon aggódnék a helyedben, hogy vajon a te értelmi képességeidet örökölte-e, mert arra viszont komoly esély van és az sajnos legalább akkora baj, mint az autizmus.
2021. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Marmint ki az ertelmes? Aki cicuskazik? Leirtam, hogy van a csakadban autista..


De te csak Cicuskazni tudsz a gyakorikerdeseken 😀 szep hobbit talaltal magadnak

2021. jan. 24. 17:26
 18/44 anonim ***** válasza:
90%
Cicukát írtam, nem cicuskát. Nekem legalább megy az olvasás (egyébként az írás is). Nem mellékesen meg fentebb már egyszer elköszöntél, miért vagy még mindig itt?
2021. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Mert jol esik sok hulyevel veszekedni, ez tenyleg jo hobbi lehet elkezdem en is :))) najo nem csak vicceltem Nektek hagyom
2021. jan. 24. 17:30
 20/44 A kérdező kommentje:
Varj az a vita most, hogy Cicuka helyett Cicuskat irtam? Dejo ezzel tovabb lehet haladni tenyleg, kerjuk a kovetkezot : )
2021. jan. 24. 17:30
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!