Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Parom reszerol sok autista...

Parom reszerol sok autista kisfiam 2,5eves nem beszel akaratos tul aktiv kisfiu de emellett nagyon baratsagos imadja az ovodat az ovonoket es gyerekeket. Kerdesem lenne, hogy a legtobb tunet nem egyezik vele csak egy ketto lehet akkor is autizmus?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 12:57
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
75%
Már hogyne tehetne róla. Lehet iskolába járni, vagy mondjuk olvasni, sokat. Meg lehet tanulni helyesen írni fogalmazni, kicsit művelődni, stb. Ez felnőttként, főleg úgy, hogy kérdezőnek állítása szerint jobb élete van, mint a válaszolóknak együttvéve, már csak igény kérdése. Egy felnőtt ember, akinek ráadásul gyereke van, már hogyne tehetne róla, hogy egy értelmes mondatot nem bír leírni? Ha a kérdező művelné magát, akkor azzal a gyereke is nagyon jól járna.
2021. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Egy vessző kimaradt az írni, és a forgalmazni között...
2021. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
24%

Nem biztos, hogy az a gondja és lehet, hogy a közeg, amiben él, és amit ismer már ezt a szintet is bőven jónak tartja. Rálátást alulról nehéz kapni az embernek a helyzetére..


Továbbá ismétlem lehet diszes, vagy lehet más értelmi probléma is, esetleg nyelvi akadály vagy BÁRMI. Nekem van ilyen ismerősöm, bölcsödei gondozó, élőben nem mondanád meg, hogy bármi "baja" van, de írásban, hát kegyetlen, hibásan, hanyagul, rosszul ír, fogalmaz, rosszul használja az írásjeleket és a hangulatjeleket. Egyszerűen neki ez a világ új, idegen, 40es nő, azt gondolja ide elég ez is és nem érzi a különbségeket. Sok ilyen ember van, leginkább alacsonyabb iskolázottsággal és idősebbek, de élőben teljesértékűen lehet velük kommunikálni.


A digitális írástudást, vagy hogy is szokták mondani, szóval ezt az egész netes dolgot, aki nem született bele, annak tanulnia kell, és egy auti kisgyerek mellett nem ez az ember fő hobbija.

2021. jan. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom, hogy az autizmus nem genetikai betegség, tehát nem öröklődik a családban. Ilyen kicsinek még nem tudják biztosan megállapítani, hogy autista-e egy gyerek. Minden gyerek akaratos egy bizonyos korban. A beszéd az más. Azt nézesd meg. De én nem aggódnék az autizmus összetettebb betegség.
2021. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Az autizmusról azt tudják, hogy CSALÁDON BELÜL HALMOZÓDIK, tehát valószínű, hogy genetikai csak amíg nem tudják pontosan mi váltja ki, addig csak ennyit közölhetnek, hogy családon belül halmozódik, ahol egy van, sokkal nagyobb eséllyel lesz második.. Csak pár évtizede kutatják sajnos, egyelőre keveset tudni.
2021. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
18%

Off, de a kérdező nem a saját helyesírásáról kérdezett. A 35 válaszból alig néhány releváns.

Engem is bosszant, ha valaki nem tud érthetően írni, de mégis csak a kérdésre válaszoltam, nem a kérdezőt oltogattam.

2021. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
60%

36, nem arról kérdezett, viszont a kérdése érthetetlen a helyesírása, fogalmazási készségének alacsony foka miatt. Így jött ide.

És azóta se javított, hogy lehessen tanácsot adni.

2021. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%

Én értem mit akart a kérdező. Figyelj, ajánlom az autista gyermeket nevelő szülők csoportot facebookon, ott nem bszogatják az embert úgy, mint itt, vagy egyéb anyukás helyen.


Egyébként nekünk is 2 évesen diagnosztizálták az autizmust, és kevés tünete van, nem vészes eset eddig. De attól hogy kevés, még az, de évente felülvizsgálják, gondolom te is tudod.

És nem tudom itt ki írta, de bizony ez az a kor amikor legtöbbször kitűnik a dolog és végül a szakember megállapítja az autizmust. Úgyhogy de, ilyen korán már meg lehet mondani hogy mi a bibi, a továbbiakban, ahogy idősödik a gyerek derül ki, hogy a spektrum melyik részén van, mennyire érintett.


Abban a Facebook csoportban amit írtam, rengeteg trükköt is tudsz nézni, ami talán megoldás lehet számotokra is, vagy a "sok" kicsit kevesebb lesz.


De nekem is nyugodtan írhatsz akár privátban.

2021. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
67%
Annyira borzasztó, hogy minden fogyatékos, tahó 80 IQ-s embernek lehet gyereke, és nincsen születésszabályozás...
2021. jan. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
18%
Mert neked is van gyereked kedves #39?
2021. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!