Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Parom reszerol sok autista...

Parom reszerol sok autista kisfiam 2,5eves nem beszel akaratos tul aktiv kisfiu de emellett nagyon baratsagos imadja az ovodat az ovonoket es gyerekeket. Kerdesem lenne, hogy a legtobb tunet nem egyezik vele csak egy ketto lehet akkor is autizmus?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 12:57
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
59%

Tényleg front van :D

Kérdező, lehet, hogy idővel tényleg bebizonyosodik, hogy auti, de lehet ezer más oka is és simáén ki is nőheti a fura dolgait.

2021. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Ohh atyaeg milyen alpari undorito emberek leteznek, sajnalom az ilyen tipusu embereket nehez lehet az elet :( vajon mashol is ilyen paraszt vagy vagy csak itt eled ki a hulyesegeid? Ennyire tulzasokba esni csak az teszi akinek az agya nincs a helyen, feljon gyakorikerdesekre es vadaskodik meg alpari modon beszel.. magadat minosited, sajnalom, hogy ennyire nehez neked az elet! Barmilyen hulyenek is nevezel ezerszer jobb eletem van toled ezt tudom, ugyhogy sajnalom, hogy neked nem adatott meg az ami miatt nem kellene felgyere es paraszt modon viselkedj. Beszelgess tovabb remeljuk jonnek még a sok hulye hozzad es nem fogtok unatkozni.
2021. jan. 24. 20:31
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Brutál gáz vagy kérdező! És nem csak szerintem. Gondolom vágod, hogy mindenki egyetért ebben, szóval a hülye csak te vagy.
2021. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Brutál jó életed lehet. Egy ennyire hülyének minden jó.
2021. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de igazuk van.. Egy kérdést nem tudsz feltenni normálisan... Fene se érti amit akarsz.
2021. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Az mi, hogy "Parom reszerol sok autista kisfiam 2,5eves"? A mondat többi része is elég zavaros, de ezt sehogy nem tudom megfejteni...
2021. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Sok a párjának a gyerek, gondolom eleven, stb. Legalábbis én erre gondolok.
2021. jan. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
79%

Parom reszerol sok! Autista kisfiam 2,5eves, nem beszel es akaratos. Tul aktiv kisfiu de emellett nagyon baratsagos es imadja az ovodat az ovonoket , es gyerekeket is. Kerdesem az lenne, hogy a legtobb tunet nem egyezik, csak egy ketto. Igy is lehet autizmus?


Az alabbi tuneteket tapasztalom: ...


Valahogy igy lenne talan ertelme (?)

2021. jan. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
"Es a gyerekeket is" - bocsi egy a kimaradt
2021. jan. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
24%

Nem kellett volna szekálni a kérdezőt azért, mert kevésbé iskolázott, vagy diszes, vagy egyszerűen csak kevésbé intelligens, egyikről sem tehet! Nem csak értelmes, iskolázott embereknek lehet nehezebb gyereke, nem tud rendesen írni, nem tud rendesen fogalmazni, de attól még nehéz neki is, pont úgy, mint nekünk, akik rendesen le tudjuk írni és meg tudjuk fogalmazni..


Szóval kérdező, a párodnak jó hogy sok, gondolom neked is sok, a gyerek nehezebb eset, én is összezuhantam, mikor először felmerült a gyanú, olvass utána, figyeld a lehetőségeket, tudom, hogy üres szavak, de az, hogy autista nem jelenti, hogy olyan szinten lesz, hogy ezt mások is észreveszik, vagy buta, vagy akármi, lehet enyhébb eset is. Ha ez valamennyire jó érzés ébreszt benned, az én gyerekem is a nagyon barátságos, de fura gyerek volt, most 6,5 éves és klassz kölyök, senki nem mondja meg, hogy autista, de azért nagyon ki tud akasztani néha bevágja a hisztit, durcát rendesen és szinte semmi türelme nincs, de tök okos. Elvileg később könnyebb lesz.

2021. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!