Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Rosszevő gyerekek szülei: van...

Rosszevő gyerekek szülei: van ötletetek, hogy mi alapján válogat a gyereketek?

Figyelt kérdés
Bizonyos állagú, illatú, hőmérsékletű, színű, ízű ételeket preferál? Vagy esetleg abban a cipőben jártok, mint én, hogy fogalmam sincs, hogy mi a baja, mert kóstolni sem hajlandó a gyerkőc?

2021. febr. 4. 17:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

szia, nem irtad mennyi idős a gyerek... Az enyém elég rossz evő volt, most már iskolás. Ritkán evett húsféléket, mindig kipiszkálta (virslit sem), a mai napig is -pedig már iskolás. Amit mindig megevett- vajaskenyér, gyümölcs, zöldség (ezekből sok), szószos tészta, rengeteg leves- na ebbe sok mindent bele lehet rejteni (főleg a krémlevesbe). Főzelékeket szerette. Édességet sem követelt, persze lecsúszott néha, de magától nem kérte. Ezek a mai napig fennállnak, hajlamos a sós rágcsára, de alternativaként jó neki a tk.kenyérből piritott kocka kis fűszerrel (chips helyett).

Suliba egy doboznyi zöldséget visz valami kencés szendviccsel. Ebédre a levest megeszi utána vmi sütifélét szeretne (mint én voltam kicsinek és most) Szereti a smoothie-t. Tojásból készült dolgot ritkán csinálok mert néha azt sem eszi meg, akkor viszont megkivánja. Olvastam az előttem szólót, hogy felidézte a sok vitát az asztalnál. Nálunk is ez volt- egyszercsak svédasztalt csináltam, a hűtőből kivettem mindent -válogasson - ekkor kezdtem nem cseszegetni, hanem úgy összeállitani az étkezését hogy tápláló legyen és meg is egye. De ehhez évek kellettek.

2021. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!