Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 8 éves kislány (szomszéd)...

8 éves kislány (szomszéd) orditozva káromkodik, csapkod, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A legvalogatottabb karomkodasokat ismétli (üvölti) egymas utan amikor épp rájön az 5 perc, vagy targyakat csapkod, pl. a multkor hallottam, hogy balhé volt naluk, es a kislány teljes erejével csapkodta az üvegbetétes ajtot, ami kitört es elvágta a karját (szomszéd jött segítséget kérni).

Vagy pl fogta a nővére szemüvegét es földhöz vágta és vagy 10-szer teljes erőböl megtaposta..

Szerintetek mi baja lehet a kicsinek?

NEM kissebbségi a család


2021. febr. 8. 08:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
lehet hogy nem látszanak annak, de attól még azok
2021. febr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Véletlenül nem Laura a lány neve? És nincs egy idősebb fiútestvére?

(Ha nem, akkor szökd át a válaszom.)

2021. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Az a baja, hogy nincs megnevelve, nincsenek meghúzva a határok, hogy meddig mehet el.
2021. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Vagy a mai divatos "sni" betegség (bár ez a káromkodást nem magyarázza) vagy őt is a szintén divatos liberális nevelés ékes példája, mellé egy szép szülői példával. Ilyen kölykökkel lesz tele az óvoda,iskola. Nem ismerik a nem szót,mert "sérül a lelke"a tiltásoktól.. az óvónő tehetetlen, majd a normálisan nevelt társai szívják meg..

Félek is,hogy az én békés fiamat majd megveri egy ilyen kis takony az oviban,mert neki szabad otthon mindent..

2021. febr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
73%
Lehet, hogy az idegrendszerével van baj. Vagy autista.
2021. febr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
52%
Kedves 7os, eltudnad mondani nekem, hogy milyen az a liberális nevelés, és mi köze ahhoz hogy a kislány agresszív és hisztis?
2021. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Bekéne nyomni a hidegzuhany alá meg elvenni minden játékát és ha ez sem jön be akkor adni egy jó nagy pofont !!!!
2021. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
22%
Bocs, elírtam, ezt az 5nek cimeztem
2021. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

7

Mindent lehet neki, nem mondunk nemet..

2021. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Autistának tűnik. Már az oviban észrevehették és gondolom vizsgálták, vizsgálják, mert ez nem normális. Kétlem, hogy ennyire el lehet csúszni egy neveléssel, hogy ennyire agresszív legyen egy 8 éves lány.

Egy agresszív családban, ahol ilyen mintát lát, elképzelhető, hogy a gyerek is átvesz dolgokat, gének és minta által, de ha ők normálisak, akkor a gyerek fejében van gond sajnos. Majd kap gyógyszert vagy valamit, mert így közösségben sem tud meglenni, speciális eset.

2021. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!