Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi aggaszt legjobban a gyereke...

Mi aggaszt legjobban a gyerekeddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Milyen problémákkal, kihívásokkal kell megküzdened a mindennapokban? Mi az ami miatt legjobban aggódsz?Magatartásbeli gondjaitok vannak? Egészségügyi problémák?

Kérlek írjatok minél többen, minél többet! Mennyi idős gyerkőc(ök)ről van szó és mi a konkrét problémátok. Hátha kiderül a válaszokból hogy nem csak a mi lurkónkkal van baj, hogy nem vagyunk egyedül...


2010. aug. 19. 00:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
az, hogy (még) nincs
2010. aug. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Semmi sem aggaszt... bulldog vagyok!
2010. aug. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Problémák? Az van!

Nagylányomnak pszichés gondjai vannak,nagyon nem könnyű sem neki,sem nekünk.

E mellett eltörpül a két kisebb zsiványsága,velük minden rendben.

Viták,természetesen vannak a 3 gyerek közt,de nem vészes.

Persze,mindig jön valami új megoldandó feladat,de általában kezelhető.

Nálatok mi a baj?

2010. aug. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a két gyerekkel a következő a gond.

A nagy fiú-végtelenségig lusta,ügyetlen,szétszórt.Más minden nagyon is OK vele.:)

A kicsi lány-pont az ellenkezője,állandóan "zsizseg"mindenben kotorászik,mindent "elintéz",nagyon képben van.

Ezekből fakadnak a mindennapi problémák,nem is egyszer naponta...Azért aggódom,mert a nagyobb elhagy,elfelejt mindent a suliban,mert szétszórt.A kicsi,meg folyton balesetveszélyes helyzetekbe keveredik,főleg amikor "főz",vagy csavarhúzóval konektort "szerel" stb..

A kettőt össze kellene gyúrni,és akkor kiegészítenék egymást.

Egészségügyi,magatartásbeli,tanulási problémánk,ezeken kívül nincs.

2010. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Kisfiam hypospadiasis-sze. Félek, hogy műtét lesz a vége, bár csak esztétikai probléma. NEM AKAROM MŰTETNI!!!
2010. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Mindig más....és mindig van ami aggasszon, és azt hiszem ez még 40-50 évig így is lesz...:)

most épp dackorszak, boltban földre fekvéses örjöngés, na hogy kezeljem??????

egészségügyi meg, ősszel műteni kell a kukiját, fitymaszűkület és letapadás egyben. nagyon félek....na persze másnak vannak ennél nagyobb problémái is, de hát ha az ember saját gyerekéről van szó, az adott gond rögtön hatványozódik...:)

2010. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem az aggaszt, hogy már elmúlt 2 éves és nem eszik önállóan.
2010. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Ami aggaszt az csak a kukac história, hogy vajon műteni kell-e vagy sem.

Az, hogy 2 éves és nem bilizik egyenlőre nem izgat, remélehtőleg mire 3 lesz majd megérik rá. sok ilyen van, de nem bosszankodok rajta, mert butaságnak tartom. Már megint kézzel-lábbal eszik, pedig eddig szépen használta akanalat. Ez sem téma :O)

Hisztis, dacos sokszor ég a fejem, de basszus erről szól egy 2 évessel az élet.


Jaaa igen...vajon bejöjjön-e hozzám a majd 2,5 éves full anyás gyerekem a kórházba látogatni amikor születik a kistesó? Vajon hogyan fog hozzá viszonyúlni? Vajon a pici is 4 hónapig fog non-stop üvölteni a hasfájás miatt? Vajon hogyha majd neki is jön foga akkoris 3 hétig nem alszunk mert minden éjjel sírni fog estétől reggelig?

Engem ezek aggasztanak, a többire minden gyerek idővel megérik....szerintem :OD

2010. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én azon aggódom, hogy a 2,5 éves kisfiamnak ne származzon semi hátránya majd a megkésett mozgásfejlődésből, amit rajtunk kívül az orvos és a védőnő NEM VOLT HAJLANDÓ észrevenni. Azért írtam így, mert szó szerint oltottak, amikor mondtam hogy aggaszt, hogy 11 hósan nem ül pl. Aztán végül én elvittem mégiscsak dévény tornára, és bizony mondta a gyógytornász, hogy olyan laza az izomzata hogy ezt már akár a kórházban a gyerekorvosnak észre kellett volna vennie, és már rég fel kéne ülnie önállóan! Borzasztóan dühös vagyok rájuk, amiért nem vették észre, pedig a védőnőm is 30 éve a szakmában van, és sokszor látta a fiamat, és sokszor beszélgettünk. Szerencsére nem volt súlyos olyan szinten, hogy a dévény módszer hatására kb. varázsütésre elkezdett olyan mozgásformákat csinálni, amiket addig nem tudott, és nagyon hamar jöttek a dolgok, csak ez miatt most sok minden kitolódik, és nem akarom hogy ezek miatt a barmok miatt hátránya legyen a suliban majd meg az oviban. Amúgy okos kisgyerek nagyon. Jó, én elfogult lehetek, de nem csak én mondom! :) A másik amin izgulok, hogy összejöjjön a kistesó! :)
2010. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Most derült ki a 4 éves kisfiamról, hogy cukorbeteg. Naponta kapja az inzulint, mindenaggaszt vele kapcsolatban, mi lesz a következő mérésnél, milyen következményei lesznek a betegségének, hogyan fog felnőni, mi lesz vele az iskolában, kiskamaszként. Ja és most, hogy visszamehet e majd az óvodába, egyszer ha már kb beállt a cukra és megtanultuk a diétát, inzulinozást
2010. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!