Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Folyton nyafogós, vinnyogó,...

Folyton nyafogós, vinnyogó, síró mindenért is hiszti rohamot kapó gyereket hogy lehet megnevelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hol siklott ki a vonat, de alapból nagyon nyafogós a fiam. Pici kora óta nem tudtunk sehova nyugodtan el menni vele mert rögtön üvöltött mint a sakál. Ebbe már kezdek rettentően bele fáradni. Két éves, de még mindig ott tartunk (hiába próbáltam ki mindent a szakirodalomból), hogy vinnyog, vonyít ha akar vagy nem akar valamit. Tud szépen is viselkedni ha akar, de mégsem teszi.

#gyerek #hiszti #Kényésség
2021. szept. 23. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Fejletlen idegrendszer? Nálunk ez okozza a fokozott hisztirohamokat.
2021. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem lehet megnevelni, csak elviselni, mindenre vigyázni kell, hogy jól aludjon, jól egyen, mozgás is fontos.
2021. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Segíteni nem tudok,de ugyanitt tartok a 13 hónapos fiammal. Kezdek kibukni is. " jó" látni,hogy nem fog hamar elmúlni :/
2021. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Legyél drasztikus és drámai.
2021. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk is fejletlen idegrendszer

Màrmint az átlagnàl fejletlenebb okozta ( mert nyilvàn minden pici gyereknek fejletlen..)


Tsmt sokat javított.

Kiegyensúlyozottabb lett, lenyugodott.. azért tudom, hogy attól, mert annyira drasztikus és éles cáltád volt.

Abbahagytuk picit visszatétt, de nem annyira.

2021. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Az is fontos, hogy te, hogy kezeled ezeket? Engedsz neki vagy ellenálsz? Mármint a hiszti résznél beadod a derekad, hogy abba hagyja vagy hagyod?
2021. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Olvass utána a többemberes gyerekeknek. Nekem abvan segített h eltudjam fogadni h ilyen.
2021. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#4 "Legyél drasztikus és drámai." vágjam én is ordítva a földhöz magam? 😂

A gyerek orvos ad ilyen tsm tornára beutalót? Nem tudom hogy itt Németországban van e ilyen torna.

Én is próbálom el fogadni, hogy ilyen, de ez egyszerűen már sok. A minap is be jöttek hozzánk vendégek és üvöltve ordítva fogadta őket, a páromnak ki kellett vele menni a játszótérre, hogy ne üvöltsön amíg vannak nálunk. Minden alkalommal ha megyünk valahova ez van. Viszem a bölcsibe semmi baja, amint nyílik az ajtó bekapcsol a "hangszóró", le nyugszik ha ott hagyom, amikor megyek érte meglát és újra rá zendít.

Igyekszem következetes lenni, figyelmeztetem hogy fejezze be mert ha nem akkor ez és az lesz és úgy is csinálom. Van amikor be jön, van amikor nem. Anyukám azzal biztat, hogy kinövi majd. De könyörgöm akkor milyen gyermekkora lesz ha nem tudok vele állatkertbe, uszodába, vagy kirándulni el menni mert mindenhol csak hisztizik

2021. szept. 23. 17:09
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Túl sokat vársz egy kétévestöl, az én lányom nem egy hisztérika, de volt olyan, hogy bömbölt, amikor vendégek jöttek, ilyen előfordul, neki nincs kedve vendégekhez és ennyi idősen nincs belenevelve, hogy ne mondja el a véleményét. Tsmt torna maximum akkor van németországban, ha van olyan magyar aki tart, de skype-on is adhatnak neked egy gyakorlatsort, mi is csináltuk így covid idején, otthon is lehet csinálni, sőt szerintem úgy jobb. Viszont nekem 2 évesen nem csinálta meg, majdnem 3 éves volt mire megtetszett neki. Hatékony torna, fejleszti az idegrendszert.
2021. szept. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Négyesvoltam. Vágd. Meglepődik a gyerek rendesen. Esküszöm működik. Persze csak otthon normál keretek között.
2021. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!