Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Gyakran hisztizik a 9 hónapos...

Gyakran hisztizik a 9 hónapos kisfiam, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen alig lehet felöltöztetni, ordít, mindig el akar fordulni. Ugyanez a pelenkázásnál. Feszíti magát.

Nem akar megmaradni a kezembe se, ha felveszem akkor már löki el magát tőlem, de ha lerakom akkor is elkezd ordítani. Nagyon ritka amikor valamelyik játékot megtalálja és szórakozik vele kicsit, de játékból se jó semmi hiába adok oda neki bármit is.

Meg hogy régebben nagyon sokat sétáltunk, es volt olyan is amikor, csak két utcára jutottam vele, mert még a könnye is folyt, annyira sírt. De amint haza~rtünk és kivettem elhallgatott.

Egyedül nevelem

23/N



2021. márc. 16. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az öltöztetésre nálunk az vált be, ha csak a pelenkázás részére fektettem a hátára. Amúgy hagytam ülni, négykézlábazni és játékot is adtam a kezébe. Persze ehhez hozzá tartozik, hogy kellett egy kis idő, mire belejöttem az ötkezes öltöztetésbe.


Ezt a felveszem-leteszem harcot is ismerem sajnos. Ezen főleg az idő segített. Néha bevált, ha úgy ültem le vele a földre, hogy a karomban volt és elkezdtem pakolgatni a játékait. Pár perc múlva kimászott az ölemből és tudtunk játszani. Erről a nyűgösködésről még esetleg a fogzás, a front jut eszembe.


A sétáknál esetleg nyerhetsz pár percet, ha játékot vagy egy kiflit adsz a kezébe. Egyszer-egyszer még az sikerült, hogy kivettem, amikor sírt, beszélgettem vele, aztán valamire felhívtam a figyelmét (mentő, kutya, gyerekek) és miközben azt néztük, arról beszéltem vele, lassan visszacsempéztem a babakocsiba és mentünk tovább.

2021. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, javult a helyzet nalatok vagy vegulis mi hogy alakult megkerdezhetem? Mostanaban khmm hogy is fogalmazzak finomat elegge felcsesznek hasonlo dolgok. Koszonom, ha irsz
2023. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!