Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves középiskolás fiam.

Most utolsó éves.

Tavaly összejött egy lánnyal aki tőlünk jó 150 km-re lakik.

Sokat volt nála de általában hétvégenként de inkább ide hozta a lányt hozzánk.

A lány szülei kiskorában elváltak és az apja "nevelte". Az anyja nem is foglalkozott vele sokat.

Megkértem a fiamat, hogy ne hozza ide minden hétvégén mert mi is dolgozunk és pihenni szeretnénk nem a veszekedést hallgatni egész hétvégén.

Hát ez tartott 2 hétig de azt mondta a fiam, hogy nem akar hozzájuk menni mert igénytelen az egész ház.

Mosz ott tartunk, hogy szinte itt él a lány. Sőt.

A lány a fiammal akart egy iskolába járni és mivel nem akarták felvenni bekellett jelentenem a címünkre.

Mindent elintéztünk neki, hogy ide tudjon járni de most otthagyta az iskolát.

Délig alszik, nem csinál semmit.

Hazajövök nekem kell takarítani még az ő szennyesét is én mosom.

Halomban áll a mosatlan a mosogatóban. Ő felrakott lábakkal telefonozik a nappaliban.

Az apja egy forintot nem ad a lánynak.

A dezodort, a betétet és mindent az enyémből veszi el magának.

Marhára unom már megmondtam a fiamnak vagy visszaköltözeti az apjához vagy jelentem a gyámhivatalnál mert a lány 17 még csak. Könnyű neki, hogy csak eszik, cigizik meg alszik egész nap. Én meg tisztára súrolom a lakást utána.

Hiába mondom vigye vissza neki áll sírni mert szereti. Az apja egyszer sem volt nálunk a számát sem tudom.

Néha úgy kivágnám főleg amikor csúnyán beszél a fiammal aki még iskola után dolgozik mert a kisasszony dohányzik és mondtam, hogy hülye nem vagyok, hogy engem húzzanak le mindennel.

Sajnálom a gyerekemet nagyon.

De már idegileg nem bírom. És nem is akarom végignézni, hogy ölik egymást mert neki ez kéne meg az a gyerek meg dolgozzon rá.

Tudom nagyon hülye meg papucs a gyerekem. Hogy tudnám felnyitni a szemét, hogy mérgező ez a kapcsolat??

Zavarjam el a kislányt?


2021. okt. 7. 10:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem értem hogy hogy mehettetek ebben bele. Másrészt, költözhetne a lány a fenébe. Ha a fiam csinálja a cirkuszt, megy utána és kész.
2021. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Te nem felnőtt vagy? Miért költöztetted magadhoz?
2021. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel otthagyta a sulit, egyértelmű az ultimátum. Vagy dolgozik, vagy kirakjátok, és hazamegy. Szép dolog a szerelem, de nem neked kell eltartanod más gyerekét.
2021. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Csajt kidobod mint macskát xarni, a fiad túléli. Addig lépj amíg oda nem petézik, mert akkor véged!
2021. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

“ Tudom nagyon hülye meg papucs a gyerekem. Hogy tudnám felnyitni a szemét, hogy mérgező ez a kapcsolat??”


Mondd el neki ezeket. Hogy nem normális dolog h beköltözik hozzátok és eltartatja magát és még nem is segít a háztartásban sem.


Aztán mondd meg h kidobod a lányt az utcára, ő mehet vele ha akar és bármikor visszajöhet nélküle.


Csináld meg a kényszerkijelentést és rakd ki a csaj cuccait a ház elé. Cseréltesd le a zárat.

2021. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék ilyen hülye. Hogy jelenthetted be?

Jól felképelném, összecsomagolnám a holmiját és kilökném, zárat lecserélném, a fiam se kapna kulcsot.

Fel fogja csináltatni magát és akkor nem szabadulsz tőle.

2021. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy bejelentetted, úgy ki is jelentheted!

A fiadnak mond meg h kisérje szépen haza a barátnőjét a csomagjaival együtt.

Pont letojnám h a gyerekem picsog miatta.

Biztos h nem tartok el egy vadidegen naplopót

2021. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kijented szepen ha nem takarodik ki ezutan serendort hivsz ra! A fiadnak elmondod miert nem maradhat igy ez de o mindenben szamithad rad. Majd hisztizik es megnyugszik. De en egy napig se csinalnam ezt!
2021. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd ki, vedd el a kulcsát. Mondd meg a lánynak, hogy holnap délig költözzön ki.
2021. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már a lánnyal? Mit mond, miért ilyen tróger? Nagyon vigyázz vele, fel ne csináltassa magát véletlenül.
2021. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!