Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit csinálnátok a helyemben? 😞

Ti mit csinálnátok a helyemben? 😞

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen már az utolsó hetekben/napokban vagyunk a kicsivel.

Nekem van csaladom részéről egy 1,5 szobás lakásom, a férjem pedig (sajnos) az anyjával lakik egy családi házban. Igen, külön mindig. Most terveztünk volna venni egy közös lakást ahova betudunk költözni és teljesen saját lenne.

De mivel nem sok van nekem hátra, így addigra nem lesz meg még az új otthonunk..:(

A probléma ott kezdődik nekem vannak állatkáim (kutyák) de a férjem “allergiás” hozzáteszem megsem próbálta a közös létet a kutyákkal soha.

Azt akarja hogy ahol lakik az anyjával jelenleg oda menjek majd a születendő babánkkal, de én nem mondok le arról amiért egyszer vállaltam a felelősséget meg ugyan kire bíznám csak azért mert nem akar a kutyákkal együtt élni p+ itt nem lakik velem szülő sem. És sajnos anyóssal voltak viták többször is eléggé csúnyák, régebben kijelentette engem szimplán nem kedvel és kész. Ha meg nem költözök le akkor azzal jön a gyerekem apja hogy vége stb mert nem vagyok képes oda költözni. Tudom és ismerem az anyját mindenbe beleszól, mindenhol ott van kb mosdóba nem lehet kimenni hogy ne találkozzak vele...

Mit tennétek? Nekem itt a lakás, most volt felújjitva. Én nem szeretnék leköltözni és együtt élni egy olyan emberrel aki gyűlöl engem és mindig is ellenemre volt.

És nem is fogom soha elhagyni az állatokat sem! Nagyon rossz hogy választás elé állít az akivel terveztük a kicsit....

Milyen megoldást tudnátok erre?


2019. szept. 8. 12:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg a felesége vagy? Esküvő után ő haza ment az anyjához? Te meg a saját házadba?
2019. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Így van ahogy írod. Gondolhatod nekem ez hogy esett.
2019. szept. 8. 13:02
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem kellett volna gyereket vállalni olyan emberrel, aki még így se bír kiszakadni az anyja seggéből. Engedd el, csak tönkre tennéd az életed. Ez a zsarolós nyomorult meg maradjon az anyjával.
2019. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

Kitartast csajszi! Nemsokara ott lesz a kicsiked es hidd el nem fogsz ilyenekre gondolni. Hasonlo helyzetben voltam mondhatni a kisfiam apjaval csak o nem igy megzsarolt hanem szimplan lelepett es ra par honapra jelentkezett a gyerek miatt hogy az ove es elakarja venni. Undorito amiket megtesznek manapsag a ferfiak.

Ne hogy lekoltozz plane olyan helyre ahol nem latnak szivesen. Nekem is a volt anyosom minden szarba beleszolt, pedig ott sem eltunk .

Anyos/apos kozeleben egyutt elni haaaaat minden elismeresem akinek megy!!!

Ha barmiben tudnek segiteni akar csak meghallgatassal irj nekem uzit

2019. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

Ja es konyorgom valasztas ele kenyszerit ? Az allatokkal is ugyanolyan felelossegteljesen kell banni mint egy gyerekkel. Szoros gyerekek.

Ne feledd a kutyad soha nem kerne toled ilyet ha beszelni tudna. Ez egy egyertelmu valasz!!! (4-es voltam , egy ketgyermekes anya es 3 kutya gazdija:) )

2019. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék
2019. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked, hogy van saját házad.

Én meg kb kényszerből élek így, anyós házában...

Nincs hova mennem a gyerekkel. Ja de albiba ami 100ezer ft errefele, a 120ezres gyedemből. Szóval én irigyellek, hogy van saját házad ahova viheted a gyereked. Én nem is gondolkodnék a helyedben. Egyedül is felnevelném...

2019. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem vállaltam volna így gyereket, de még a házasságba sem mentem volna bele így.

Nyílván ez már így alakult, nem ez volt a kérdés.

A mostani helyzetedben szerintem az a legokosabb megoldás, ha maradsz a lakásodban és ultimátumot adsz a férjednek.

Vagy apaként és ferjkent viselkedik és oda költözik hozzád, vagy adjátok be a válást.

Semmi értelme így házasnak lenni, hogy az anyjával lakik és téged is oda akarna vinni, ráadásul az állataid nélkül.

Az allergiára lehet gyógyszert szedni, de itt úgysem erről van szó, csak ürügy.

Ha nem költözik oda, tényleg hagyd a fenébe. A gyereknek sem lesz túl egészséges szülő minta, ahogy most éltek. Ez baromira nem normális

2019. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Háhá, ismerek én is ilyet. Gyerek, házasság volt, együttélés egy pillanatig sem. És ott is a pasi rohant vissza anyucihoz. Persze terhesség alatt még ment a ház nézegetés meg minden kutya füle. Nem lett jó vége annak a kapcsolatnak sem.

Szedd össze magad, engedd el. Eszedbe ne jusson anyósodhoz költözni, meg kibszni az állatokat, akikért felelősséget vállaltál!

Adj ultimátumot. Vagy költözzön oda, vagy válás. Kéred szépen a gyerektartást és élsz nyugodtan a kis lakásodban a gyerekkel. Találsz majd jobbat, hidd el!

2019. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Oda ne költözz, mert soha nem szabadulsz. Ez már a házassággal el lett szúrva. Milyen férj az, akivel még egy napot nem éltetek együtt?? Akinek nincs semmilye? Te is zsarold vissza: nem mész a terror házába, oda, ahol nem látnak szívesen, nem kedvelnek, nem teszed ki a gyerekedet az állandó feszültségnek. Ha kíváncsiak rád, költözzön ő.
2019. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!