Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » F - 70 s kódot kapott a...

F - 70 s kódot kapott a gyermekem , miért neveti ki sok felnőtt ?

Figyelt kérdés

Fiúnk speciális iskolába kell , hogy járjon és folyton azt kapjuk az emberektől , főleg ismerőseinktől s rokonoktól , hogy mi tehetünk róla mert nem foglalkoztunk vele , ezért buta lett !

Valamint ahogyan kifejtik a véleményüket nekem , vagy páromnak , a végén egy óriásit nevetnek a fiamon s rajtunk !

Ezt egy nagyon borzasztó és fájó dolognak tartom az emberek részéről , nem beszélve arról , mikor egy - egy idióta megkérdezi a fiamat , na mi leszel ha kijárod az iskolát , segédmunkás ? És utána meg jön tőlük a nagy s gúnyos nevetés !

Más is járt már így ?

Mit lehet ez ellen tenni , ennek nincsen valami jogi megoldása ?


2021. okt. 7. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Mert nyomorultak
2021. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Költözz értelmesebb emberek közé. Bár a rokonaidat le nem cserélheted, de nem tiltja semmi, hogy kizárd őket az életedből.
2021. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Biztosan elküldeném a büdös p..ba, amellett elmondanám mennyire gusztustalan egy olyan "intelligens" embertől mint Ő, viccelődni egy gyereken, a szülein, az egész helyzeten,mikor amúgy is fájó ez az egész dolog. Legyen szó rokonról vagy ismerősről, be is fejezném vele egy életre.


Ha nem tud segíteni, akkor maradjon csendben.


Attól mert a gyermeked enyhén értelmi csökkent lehet belőle egy kíválló szakember.

2021. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen emberek vesznek körül. Valószínűleg nekik is ilyen iskolába kellett volna járniuk.

Meg kéne az ilyen emberekkel szakítani a kapcsolatot.

2021. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen rokonokkal megszakítottam a kapcsolatot...

Mi 84es kódot kaptunk 😊


Egyébként az idős + tanulatlan, tájékozatlan emberek szokták ezeket mondani, tipikus beszólások ezek, tudom hogy rosszul esnek, de ne foglalkozz velük és lehetőleg ne is találkozz velük, felesleges stresszforrás az életben..

2021. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket kell magasról lesz.rni.
2021. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyermeked enyhe fokú értelmi sérült. Szerintem, aki ezen röhög, az is az, legfeljebb nincs róla papírja 🤷

Ne ess kétségbe, nagyon sokat lehet rajtuk fejleszteni, simán képes lesz önálló életvitelre, egyáltalán nem biztos, hogy segédmunkás lesz. Több szakma elsajátítására is képes lehet. Lehet, hogy jobban fog élni, mint akik most röhögnek. Én biztos megszakítanám velük a kapcsolatot.

2021. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7 / 7 : Köszönöm , hogy tartod bennem a lelket és a reményt .

Az a helyzet , hogy szerintem akárhova menekülnénk , mindig mindenütt volnának olyan emberek , akik lenéznek és ki nevetnének bennünket és gyermekünket .

Én apa létemre , sokszor fakadtam sírva , ahol senki sem látott , azok után ha pl: egyik rokonunk kárörömként értékelte gyermekünket és jó nagyokat nevetett rajtunk és gyermekünkön .

Ezen szórakoztatta magát !

És akkor még megkaptuk én és a párom is , hogy nekünk miért kellet gyermek egyáltalán , ha csak úgy is buta gyermeket tudunk produkálni , mert mit akarunk majd kezdeni a gyermekünkkel s nézzük meg az ő gyermekét , milyen jól tanul és mekkora a különbség az ő gyermeke és a miénk között , látszik hogy tőlünk milyen nevelést kapott a gyermekünk , az ő nevelésükkel szemben !

Szóval nem értem , hogy egyes emberek miért nem szálnak le a gyermekünkről !?

2021. okt. 8. 12:50
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, tévedésben vagy. Nincs mindenhol ilyen. Rossz körökben mozogsz. Az ilyen emberekkel meg kell szakítani a kapcsolatot és meg van oldva.

#7

2021. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor már lehet , hogy csak én látom így , hogy mindenhol ilyen emberek lennének , talán azért látom , vagy gondolom így , mert úgy érzem , itt mindenki ellenünk van ?!
2021. okt. 8. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!