Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondanátok el,a felnőtt...

Hogy mondanátok el,a felnőtt gyermeknek,kamasz gyermekeiteknek ha jön a kisteso,vagy kistesok?

Figyelt kérdés

#kamasz #felnőtt #ultrahangkép #terhesség bejelntés #ajáéndék
2020. okt. 20. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Simán felnőtt módjára elmondanám, hogy várandós vagyok. Szerintem egy felnőtt vagy kamasz eléggé meglepődik a "kistesó" hírén, még ha korban bele is fér, szóval a körítést meg kistesó szöveget hagynám...
2020. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
"Hát lehet, hogy későn kérdezem, de mit szólnál egy kistesóhoz?"
2020. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem vàllalok már babát ha felnőtt gyerekem van
2020. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem az volt a kérdés vállalsz-e babát ha felnőtt gyereked lesz. Imádom az ilyen arctalan bu...kat.


Mi lányunk 12 éves volt mikor kistesó érkezett, ő már azért kamasznak számít. Egy régi irományát adtam a kezébe amin az szerepelt, hogy minden vágya egy kistestvér. Mondtam neki ,hogy teljesül a vágya. Nagy volt az öröm, még sírt is.

2020. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem az volt a kérdés hogy volt e síràs, rívàs.

Sosem lesznek olyan testvérek mint akik együtt nőnek fel

2020. okt. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Qrva unalmas már ez a csak a kis korkülönbség a jó duma. Nem egy testvérpárt ismerek, a rokonságban is, ahol maximum 2 év korkülönbséggel a testvérek gyűlölik egymást. Együtt nőnek, nőttek fel, de hogyan. Reggeltől estig marakodva, verekedve, rivalizálva, hisztizve. A minimum 5 év korkülönbséges tesók meg milyen szépen elvannak. 12 év ellenére is. Pedig sok ilyen van a környezetemben. Magam is olyan családban nőttem fel, ahol nem 2 évente születtünk. Köszönjük szépen, csodás a kapcsolatunk egymással.


Nyilván mindkét esetre van ellenpélda is, hiszen sokat számít a nevelés, mennyire kivételznek a szülők és a gyerekek személyisége. Cseszheted a ma divatos 1-2 év korkülönbséget, ha tűz és víz él együtt.

2020. okt. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kati/Pisti, terhes vagyok március végén jön a baba. Ennyi.
2020. okt. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálunk pont a 2 év kor különbség volt bratyoval. Egyfolytában gyilkoltuk egymást. És sajnos ma felnőtt fejjel sem jövünk ki olyan jól
2020. okt. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves 5ös, az öccsémmel 10 év a korkülönbség és a legjobb tesók vagyunk ;)
2021. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!