Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Elsős fiam mióta elkezdte a...

Elsős fiam mióta elkezdte a sulit vissza felesel nekem is de még jobban az apjának mit tegyek hogy leszokjon erről?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy gyereknek tisztelnie kell a szüleit, s nem szabad hogy vissza szóljon, halgassa meg a szüleit ha rosszatett érezzen bűntudatot, szégyelje el magát,érezze a tettének a súlyát.

Én mindenképpen büntetést szabnék ki rá, nem mehet ki játszani, megvonnám a játékot tőle amit szeret,nem kapja meg amit kér, hogy tudja mit lehet, mit nem, minek mi lesz a következménye, s legközelebb hátha meggondolja hogy vissza szól-e, ha vannak következményei.

2008. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Világosan add értésére, hogy te ezt nem szereted, majd, mond, hogy ha továbbra is felesel, így-úgy lesz (találj ki egy számára szigorú, de elviselhető és semmiképpen nem lélekromboló büntetést) és azt kőkeményen tartsd be! Max kétszer fog rá sor kerülni, hidd el.
2008. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

vágd szájba és aztán ne szólj hozzá...biztos érteni fogja h miért csinálod.

ui.: nincs gyerekem...

2008. dec. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Látszik hogy nincs de remélem egyszer majd gyakorolhatod türelmes szülői nevelés formádat.....
2008. dec. 29. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
második v.az jó
2009. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát nem is hagynám h a fejemre nőjjön.Nem azt írtam h verd meg hanem azt hogy tudja hol a határ.
2009. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!