Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tennétek ha meg tudnátok...

Mit tennétek ha meg tudnátok hogy a 15 éves lányotok lefeküdt a barátjával?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Elvinném nőgyógyászhoz, hogy írjon neki tablettát.
2021. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Bíznék benne, hogy kellően felelősnek neveltem ahhoz, hogy az előzetes alapos szexuális felvilágosításomnak megfelelően biztonságosan szexeltek.
2021. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Semmit! Mit érek el vele, ha neki állok kiabálni vagy megbüntetni vagy nem tudom mire gondolsz!? Azt, hogy soha többet nem lesz bizalma felém.

De eleve úgy próbáljuk a férjemmel mindketten alakítani a gyerekeinkkel a kapcsolatot, hogy minden fontos dolgot elmondjanak nekünk. Tehát egy ilyen esetben tudunk róla, hogy van barátja. Ha már van barátja feltételezem, hogy előbb-utóbb meg fog történni a dolog.

Amit tehetek szülőként, hogy felvilágosítom a fogamzásgátlás fontosságáról, ha kell megveszem neki én az óvszert, vagy íratunk fel fogamzásgátlót. Nem kell az orromra kötnie, hogy mikor szexelnek, csak legyenek felelősségteljesek!

Nekem anyukám is így állt a dologhoz és annyira jó emlék maradt. Rettegtem megkérdezni, hogy nálunk aludhat e a barátom. Ő meg tök lazán mondta, hogy persze, inkább itthon történjen meg, mint egy autóban vagy wc-ben. És ezt én is így gondolom!

Ha úgy történne, hogy azt sem tudom, hogy van barátja, akkor csalódott lennék, hogy miért nem bízik bennem annyira, hogy nem mondta el.

2021. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, egészségére, én is ennyi idős voltam az elsőnél. Csak reménykednék, hogy jól választott és kellően felkészült volt mind mentális mind technikai tekintetben. Illetve nyilván biztosítanám a megfelelő fogamzásgátló eszközöket számára és biztosítanám arról, hogy hozzám bármikor, bármivel fordulhat, megbízhat bennem, segíteni fogok amiben kell / tudok és diszkréten fogom kezelni a magánügyeit.
2021. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Na megjött a felfázott terhes tini újabb kérdése
2021. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Én aggódnék, elmondanám újra, hogy "ne tegyen semmi olyat, ami kellemetlen számára, és hozzám bármikor fordulhat", illetve elmondanám, hogy megszakításos védekezésből fogant úgy, hogy az apja nem is élvezett belém, és csak egyszer voltunk együtt, miközben lejárt fogamzásgátlót szedtem. Tényleg így volt. Megkérdezném, hogy spirált vagy tablettát, esetleg injekciót szeretne-e védekezésnek, illetve elmondanám neki, hogy ez csak az ő védekezése, ha nem működik, nem lesz számonkérhető, a srác ha nem akar gyereket, védekezzen óvszerrel ezek MELLÉ, vagy soha egyszer merje felhozni, hogy az én lányom védekezése bukott meg, aki helyette is védekezett. Elmondanám a veszélyeket, a foggátló zseléről meg én gondoskodnék, hogy mindig legyen otthon, hogy vihessen, ha úgy van, nem védekezés helyett, hanem mellé. Egyébként örülnék az örömének, ez nagy dolog, és megköszönném, hogy elmondta.


Mindezt csak akkor, ha 20 év alatt van a pasi. Felette rendkívül dühös lennék. Nyilván nem napra pontosan, de számít, mennyi idős a pasija.

2021. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

6#

Spirál vagy injekció a 15 évesnek? Azta...

2021. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Van mini spirál, nem csak szült nőknek van! Annál kevés biztosabb dolog van, nem felejti el, nem fáj, ha mázlija van a vérzése is elmarad/enyhül és pár évig semmi dolga vele. Plusz nemibetegségek tiniknél nem igazán vannak, alig van partnerük ebben a korban, max gombát adogatnak egymásnak.


Ennél aktívabb szexuális élete, mint a kezdéstől az első tíz évben nem igazán lesz.

2021. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Semmit, ha tudnám hogy fel van volágosítva szexuálisan megfelelően , akkor nyugodt lennék hogy védekeztek

Nem lehet bezárni,tiltani azzal sokkal rosszabb

2021. nov. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkodnék, hogy hol rontottam el
2021. nov. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!