Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tennétek ha meg tudnátok...

Mit tennétek ha meg tudnátok hogy a 15 éves lányotok lefeküdt a barátjával?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 20:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Spirált nem tesznek fel 15 évesnek, ne hülyéskedj már!

Nekem is azt mondta a doki, hogy komoly petefészekgyulladást okozhat, ezért csak olyanoknak teszik fel, aki már nem akar gyereket. Én nem akarok már, de azért köszi, ez úgy elvette a kedvem.

Egyébként meg ismerek olyat, aki spirál mellett lett terhes.

A tinik úgy kb. havonta egyszer tudnak együtt lenni, bőven elég az óvszer. Meg elmondanám, hogy mi a teendő sürgősségi fogamzásgátlás esetén. Nagyon mást nem tudsz mit tenni, így utólag.

2021. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Estefanny válasza:
0%
Az attól függ, hogy csak feküdtek egymás mellett, vagy csináltak-e egyebet is... jó lenne minden körülményt tisztázni. Ebben a mai (túl) modern világunkban nem hinném, hogy sosem hallottak védekezési formákról.
2021. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
semmit. en is annyi voltam illetve 1 honappal a 15. szulinapom elott vesztettem el a szuzessegemet.
2021. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha vallasos vagy, imatkozz..... Mivel itt keresed a valaszt, igy biztos vagyok benne hogy nem nevelted jol !
2021. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14 es az tenyleg jo lesz ha imadkozik. majd az isten visszavarrja neki az elvesztett szuzhartyajat. nem vagy agyilag kicsit zakkant? regen sok lanyt ferjhez adtak 16 evesen. nem kell ekkora ugyet csinalni belole. kell neki tablettat iratni es kesz. vagy legyen nala ovszer mindig.
2021. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!