Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tennétek, ha a 15 éves...

Mit tennétek, ha a 15 éves "lányod" elmondaná, hogy lefeküdt a barátjával?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 19:03
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
30%
kislányom, erre büszke lehetsaz, remélem védekezetek, kb ezt mondanám...
2010. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia én elöszőr is meg köszöném hogy, legalább elmondta persze azért kicsit elbeszélgetnénk vele hogy nem e volt korai A védekezést minden féle képen meg kérdezném és el beszélgetnénk mint anya a lányával hogy mire figyeljen oda ha már erre került a sor. De egy biztos nem örülnénk a dolgnak de brobálnám helyesen meg beszélni vele hogy ne hogy , elkövesen vmi butaságot.
2010. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Magamban megkönnyebbülnék, hogy elmondta, nem titkolódzott. Az már helyzet függő, milyen a barátja, van-e egyáltalán, hogy utána hogyan folyna a beszélgetés. De próbálnék mint felnőtt a felnőttel beszélgetni, nehogy az legyen a vége, hogy akkor hazudozik, és összefekszik később fűvel-fával...
2010. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Örülnék,hogy őszinte hozzám,és megbízik bennem,és főleg,hogy el meri mondani.Már megtörtént,így hiába is papolnék neki,hogy kicsit talán korai...
2010. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem örülnék, hogy kész tények elé állított. Nekem is van egy lányom, már felnőtt, unokám is van, de mi mindig sokat beszélgettünk, tudtam róla, ki tetszik neki, kivel jár, és amikor komolyra fordult a kapcsolata, tőlem kérdezte, melyik védekezést ajánlom, mi a véleményem a dologról. Mai napig is rengeteget beszélgetünk, (sajnos már inkább telefonon többnyire), nekem a legjobb barátnőm. Szomorú lettem volna, ha utólag szól, felkészítvén, hogy esetleg, ha terhes lesz, legyen rajtam a felelősség, mondván, én elmondtam.
2010. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Jobb későn, mint soha, de azért felmerülne bennem, hogy miért nem ELŐRE szólt?
2010. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Èn sem mondtam,jelentettem be elöre. Jô,hogy szolt. Felajànlanàm,hogy szivesen elkisèrem nögyògyàszhoz is, ha akarja. Beszèlnèk a szerintem szàmàra ideàlis vèdekezèsröl, ami az òvszer,mert bogyòt szedni ilyen koràn nem kène. Nem csinàlnèk nagy dolgot az ügyböl, a szivem azèrt sajogna,hogy ilyen koràn megkezdi a leàny a nemi èletèt....
2010. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném,hogy elmondta.Megkérném hogy mutassa be a fiút(ha eddig még nem tette) megkérdezném védekeztek-e,és megkérném,hogy jöjjön el velem nőgyógyászhoz.
2010. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp felvilágosÍtanám mindenről. "MegtanÍtanám" helyesen védekezni, s biztosÍtanám neki, hogy reám mindig számÍthat. S természetesen megköszönném, hogy őszinte volt...
2010. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
miért tetted a lányod szót "..."-be??
2010. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!